Open Challenge na TLC, Powrót Rousey, była gwiazda WWE oskarżona

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 79

Podczas wczorajszego WWE Backstage mistrzowie tag-teamowi Raw, The Viking Raiders, ogłosili "open challenge" na TLC. Którakolwiek drużyna się zgłosi, zostanie pretendentami do tytułu oraz zawalczy o złoto na tymże PPV.

Promując dziewiąty sezon programu Total Divas, Ronda Rousey wypowiedziała się na temat swojego potencjalnego powrotu na ring. Był mistrzyni kobiet Raw stwierdziła, że nie ma pośpiechu i na razie chce się przede wszystkim skupić na rodzinie, a w przyszłości pomyśli nad sposobem pogodzenia kariery bez zaniedbywania spraw prywatnych. Uważa też, że roster pań wykonuje fenomenalną robotę i świetnie się to ogląda.

George Murdoch, znany fanom WWE jako Brodus Clay, został pozwany przez komentatorkę FOX Britt McHenry za napastowanie seksualne. Wrestler miał wysyłać dziennikarce nieprzyzwoite zdjęcia i w nieelegancki sposób komentować jej urodę. Dodatkowo miał skłamać podczas rozmowy z działem kadr FOX, że to był tylko flirt i pokazać przerobione zdjęcia McHenry, na których tak naprawdę ona się nie znajdowała. Kobieta pozwała także stację za to, że gdy ujawniła, co Murdoch zrobił, ci odsunęli ją od udziału w różnego rodzaju eventach.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 11-12-2019 09:56:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy