Omówienie wydarzeń ze SmackDown, WWE w Indiach, walka na Raw

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 164

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery ze SmackDown!

Na SmackDown doszło do dwóch walk o tytuły mistrzowskie. Big E obronił pas Interkontynentalny w starciu z Apollo Crewsem, natomiast The Street Profits stracili tag-teamowe złota na rzecz Dolpha Zigglera i Roberta Roode'a.

Kilka tygodni temu Adam Pearce wspomniał, że szuka kogoś na stanowisko swojego osobistego asystenta. Wygląda na to, że rolę tę będzie w najbliższym czasie sprawować powracająca do akcji Sonya Deville.

W walce wieczoru doszło do Gauntlet Matchu, który miał wyłonić pretendenta do tytułu Universal. Ostatecznie Shinsuke Nakamura pokonał Kinga Corbina, Reya Mysterio oraz Daniela Bryana, jednak Paul Heyman wykorzystał swoje kontakty i umieścił w tej walce wspomnianego wcześniej Adama Pearce'a. Pearce wyszedł przestraszony do ringu i został zaatakowany przez Romana Reignsa i Jeya Uso. Podobny los spotkał również Shinsuke Nakamurę. Sędzia wznowił walkę, a Reigns do spółki ze swoim kuzynem ułożyli Pearce'a do pozycji, w której przypinał Nakamurę, przez co zgarnął zwycięstwo i został pretendentem do tytułu Universal na Royal Rumble.

Link do filmu


WWE szykuje tygodniówkę NXT w Indiach, wzorem NXT UK. Show będzie mieć nazwę "WWE Superstar Spectacle" i 26 stycznia zadebiutuje w hinduskiej telewizji.

Na przyszłotygodniowym Raw Drew McIntyre ma odpowiedzieć na wyzwanie Goldberga, który wyzwał go do walki o pas WWE na Royal Rumble. Szkot ponadto zmierzy się w non-title matchu ze swoim niedawnym rywalem - Randym Ortonem.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 09-01-2021 16:34:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy