Omówienie wydarzeń ze SmackDown, Co czeka nas na Raw?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery ze SmackDown!

Na SmackDown poznaliśmy stawkę oraz skład drugiego Elimination Chamber Matchu na nadchodzącym PPV. Jey Uso, Kevin Owens, Daniel Bryan, Cesaro, Sami Zayn oraz King Corbin zmierzą się w walce o miano pretendenta do tytułu Universal jeszcze na tej samej gali.

Link do filmu


W potyczce o pas Interkontynentalny Big E pokonał Shinsuke Nakamurę przez dyskwalifikację, bowiem został wcześniej zaatakowany przez Apollo Crewsa, który domagał się title shota.

Do akcji powrócił także Seth Rollins. Warto dodać, że były mistrz WWE wyszedł do ringu przy starym theme songu, z charakterystycznym motywem "Burn It Down". Rollins mówił o nowej misji, jaką jest liderowanie SmackDown, aby uczynić to show jeszcze lepszym, niż na ten moment jest. Przemowa ta zniechęciła szatnię, która zgromadziła się wokół kwadratowego pierścienia, toteż wszyscy szybko wrócili na backstage... poza Cesaro, który ostatecznie został znienacka zaatakowany przez Rollinsa.

Na Raw został zapowiedziany duży Gauntlet Match pomiędzy uczestnikami Elimination Chamber Matchu o pas WWE. Zwycięzca wejdzie do walki w klatce jako ostatni. Awizowany jest także segment Miz TV z udziałem Drew McIntyre'a, który wypowie się na temat Sheamusa.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 13-02-2021 13:09:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy