Omówienie wydarzeń ze SmackDown 15.01.2021, Co czeka nas za tydzień?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 248

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery ze SmackDown!

Podczas SmackDown doszło do kilku zmian w walce o tytuł Universal na Royal Rumble. Na początku show dowiedzieliśmy się, że starcie Adama Pearce'a z Romanem Reignsem ma być "No DQ" Matchem, a później zasady zmieniono na Last Man Standing Match. Ostatecznie zmianie uległ też pretendent do pasa, bowiem Adam Pearce podczas segmentu z podpisywaniem kontraktu zasymulował kontuzję i wykorzystał zapis w umowach na walki, mówiący o tym, że ich skład może ulec zmianie i jako urzędnik WWE zakontraktował do tej potyczki Kevina Owensa.

Niemalże pewnym jest już fakt, iż Shinsuke Nakamura przeszedł face turn. Wczoraj przerwał heelowe promo Jeya Uso, a także z powrotem otrzymał swój dawny theme song, który stanowił fundament jego face'owej postaci.

Swojego własnego talk-show doczekała się Bayley. Program nosi nazwę "Ding Dong Hello", a jego pierwszym gościem była Bianca Belair. Jak nietrudno się domyślić, podczas jego trwania doszło do potyczki słownej pomiędzy obiema paniami, co w rezultacie poskutkowało zapowiedzią segmentu "Tor przeszkód", w którym Bayley i Belair w przyszłym tygodniu będą rywalizować.

Jey Uso i Cesaro zapowiedzieli swój udział w Royal Rumble Matchu. Jey ogłosił, że w obliczu zwycięstwa przeniesie się na Raw i wyzwie do walki o pas WWE Drew McIntyre'a lub Goldberga.

W przyszłym tygodniu Big E po raz kolejny stanie do obrony tytułu Interkontynentalnego przeciwko Apollo Crewsowi.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 16-01-2021 11:32:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy