Omówienie wydarzeń z WWE Fastlane 2021

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 245

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Fastlane!

W Kick-Offie Riddle pokonał Mustafę Aliego, broniąc tym samym tytułu Stanów Zjednoczonych. Po walce członkowie Retribution odwrócili się od swojego lidera, co prawdopodobnie oznacza rychły koniec tej grupy lub przynajmniej zmianę jej przywódcy.

Główną galę otworzyło starcie o pasy tag-teamowe kobiet. Nia Jax i Shayna Baszler poradziły sobie z Sashą Banks oraz Biancą Belair, między którymi już po walce doszło do spięcia, kiedy to Banks spoliczkowała Belair, podgrzewając atmosferę przed ich batalią na WrestleManii.

Choć Big E wygrał z Apollo i obronił tytuł Interkontynentalny, tak już po końcowym gongu został solidnie obity, więc niewykluczone, że konflikt ten będzie kontynuowany.

Do walki Shane'a McMahona z Braunem Strowmanem ostatecznie nie doszło, bowiem ten pierwszy doznał "kontuzji" na rozgrzewce, a jego miejsce zajął Elias, który - jak nietrudno się domyślić - został rozbity przez wściekłego Strowmana.

Zwycięstwo odniósł także Seth Rollins. Były mistrz WWE pokonał Shinsukę Nakamurę, a na WrestleManii niemal na pewno zmierzy się z Cesaro.

Wygląda na to, że Fastlane przyniosło zakończenie feudu Drew McIntyre'a z Sheamusem. Szkot pokonał Irlandczyka w No Holds Barred Matchu i może się już skupić na walce z Bobbym Lashleyem na WrestleManii, której stawką będzie tytuł WWE.

W pojedynku z elementami horroru Alexa Bliss pokonała Randy'ego Ortona po interwencji powracającego "The Fienda" Braya Wyatta.

Link do filmu


Z Main Eventu pomiędzy Danielem Bryanem i Romanem Reignsem ostatecznie zwycięsko wyszedł ten drugi. W walce doszło jednak do wielu interwencji z zewnątrz, między innymi Jeya Uso i Edge'a, na których najwięcej stracił Bryan. Wszystko wskazuje więc na to, iż na WrestleManii zobaczymy Triple Threat Match pomiędzy Edge'em, Bryanem i Reignsem, a na szali znajdzie się oczywiście pas Universal.

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 22-03-2021 12:24:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy