Omówienie wydarzeń z Raw

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 248

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Raw!

Wygląda na to, że końca dobiegła przyjaźń Alexy Bliss i Nikki Cross. Ta pierwsza, opętana przez "The Fienda", zaatakowała swoją byłą już tag-team partnerkę i niemalże na pewno ich drogi na ten moment się rozeszły.

Współpracownik AJ Stylesa nareszcie doczekał się ring name'u. Podczas jednego z segmentów na backstage'u Riddle nazwał go "Olmos", a Styles - ku swojemu zaskoczeniu - dowiedział się, iż jego kompan mówi po angielsku ;)

Dana Brooke oraz Mandy Rose zostały zaatakowane przez Nię Jax oraz Reckoning i - według storyline'u - nie będą w stanie wystąpić na Survivor Series. Ich miejsce zajmą Lacey Evans oraz Peyton Royce.

Zgodnie z przewidywaniami, The New Day obronili pasy tag-teamowe Raw i na Survivor Series podejmą posiadaczy tytułów tag-teamowych SmackDown - The Street Profits.

O niemałym zaskoczeniu możemy natomiast mówić w kontekście walki wieczoru wczorajszej gali. Drew McIntyre pokonał Randy'ego Ortona, zostając po raz drugi w karierze mistrzem WWE, kończąc tym samym zaledwie 22-dniowy run "Vipera".

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 17-11-2020 11:22:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy