Omówienie wydarzeń z Raw, Roman Reigns, Clash of Champions, Survivor Series

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 245

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Raw!

Pięciu członków Retribution poinformowało, że otrzymali oni kontrakty z WWE. Znamy również tożsamość czterech z nich - są to Mia Yim, Mercedes Martinez, Dominik Dijakovic oraz Dio Maddin. Piątym jest prawdopodobnie Shane Thorne, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.

WWE szykuje storyline dla córki Reya Mysterio. 19-latka miałaby być tą, która odwróci się od rodziny. Nie należy jednak spodziewać się jej występów w ringu. Na ten moment zanosi się raczej na "romantyczną" historię pomiędzy nią a Murphym.

Do karty Clash of Champions zostały dodane dwie walki. Zelina Vega stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego kobiet Raw w starciu z Asuką, natomiast Apollo Crews będzie starał się odebrać tytuł Stanów Zjednoczonych Bobby'emu Lashleyowi.

Dabba-Kato przegrał z Braunem Strowmanem na Raw Underground, uprzednio pojawiając się w Kevin Owens Show, gdzie skonfrontował się zarówno ze Strowmanem, jak i gospodarzem programu.

Roman Reigns zapowiedział zmianę stroju. Mistrz Universal jest znudzony dotychczasowym wyglądem i prawdopodobnie porzuci kamizelkę, która towarzyszy mu od debiutu w głównym rosterze w 2012 roku.

Cały storyline z Retribution może doprowadzić do dużej walki na Survivor Series, gdzie pięciu przedstawicieli grupy zmierzyłoby się z członkami obecnego rosteru, najprawdopodobniej tylko z Raw.


Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 22-09-2020 16:51:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy