Omówienie wydarzeń z AEW Dynamite 02.10.2019

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 74

1) Cody pokonał Sammy'ego Guevarę przez pinfall.
Świętowanie przerwał Chris Jericho, który znienacka powalił Cody'ego. Przy okazji przypomniał jeszcze wszystkim, że nazywa się Chris Jericho i jest mistrzem AEW.

2) MJF pokonał Brandona Cutlera przez submission.

Rozmowa z zasiadającymi na trybunach Kevinem Smithem i Jasonem Mewsem na temat filmu "Jay and Silent Bob Reboot", w którym wystąpi Chris Jericho. Smith powiedział, że Jericho gra oczywiście czarny charakter i nikogo nie powinno dziwić, że spisał się w tej roli doskonale.

Wywiad z SCU na temat turnieju, który ma wyłonić mistrzów tag-teamowych. Scorpio Sky zastanawia się, która dwójka powinna wystąpić, ale wie, że każda kombinacja zdobędzie tytuły. Postawi jednak na doświadczenie czterokrotnych mistrzów tag-teamowych i SCU będą reprezentować Daniels oraz Kazarian. Sielankę przerwali Lucha Brothers, pragnący przypomnieć, że są najlepszym tag-teamem we wszechświecie. Konfrontacja skończyła się brawlem, który przerwali sędziowie i oficjele.

3) PAC pokonał Hangmana Page'a przez submission.

4) Riho pokonała Nylę Rosę i została pierwszą mistrzynią kobiet AEW.

5) Chris Jericho & Ortiz & Santana pokonali Kenny'ego Omegę & The Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson)

Przegrana drużyna większość czasu musiała radzić sobie bez Kenny'ego Omegi, ponieważ ten został zaatakowany przez Jona Moxleya i wyprowadzony z dala od ringu. Po walce Jericho i spółka dalej pastwili się nad Young Bucksami, ale z pomocą przyszedł im Cody. W ringu pojawili się także Sammy Guevara, który wykonał low blow na Codym, oraz Dustin Rhodes, odpłacając się Guevarze za brata. Doszło również do debiutu Jake'a Hagera (znanego z WWE jako Jack Swagger), który sprzymierzył się z ekipą Jericho.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 03-10-2019 14:38:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy