Omega o współpracy AEW z WWE, Moxley o potencjalnym tag teamie z Brodiem Lee

Giero
Newsów: 1800

Aktualny AEW World Champion Kenny Omega udzielił ostatnio wywiadu TalkSport. Poruszono temat potencjalnej współpracy na linii AEW- WWE.
Zawodnik stwierdził, że lubi patrzeć na to z różnych perspektyw. Wydaje mu się, iż same gwiazdy obydwóch organizacji nie miałyby z tym większych problemów. Po pierwsze - większość wrestlerów z ekscytacją podchodzi do możliwości współpracy z nowymi osobami. Po drugie - w tym biznesie, niezależnie od reprezentowanych organizacji, mnóstwo osób się przyjaźni.
Zaznaczył jednocześnie, że rozumie dotychczasowe podejście WWE do tych relacji. Ale wspomniał o jednej z rozmów z Triple H'em. Miał wrażenie, że w wielu kwestiach nadają na podobnych falach i Hunter jest otwarty na różne opcje.

Tymczasem Jon Moxley w rozmowie dla Metro wyjawił, iż jedną z osób, z którymi chciał tworzyć tag team w AEW, był Brodie Lee. Wspominał, że Lee był dla niego dobrym przyjacielem, wielokrotnie mieli okazję współpracować w ringu. Do tego był zdania, że ich style znakomicie by się uzupełniały.

3 marca TNT wyemituje specjalny program "AEW Countdown" jako zapowiedź gali Revolution. Ta z kolei już 7 marca.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy