Omega nadal z urazami, status Blacka, WWE chciało zawodnika IW

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1427

Kenny Omega wciąż nie pozbył się wszystkich problemów zdrowotnych, choć ma się czuć zdecydowanie lepiej niż kilka tygodni temu. Przede wszystkim ma nadal kłopot z plecami, odczuwa też bóle w kolanach. Sam jednak nie chce brać wolnego, jest nadal aktywny w ringu mimo urazów. W międzyczasie korzysta m.in. z leczenia komórkami macierzystymi.

PWInsider poinformowało o aktualnym statusie Aleistera Blacka. Według tego źródła raczej nie ma mowy o rychłym powrocie zawodnika do WWE. Plotki narosły po tym, jak Zelina Vega wróciła do organizacji Vince'a McMahona i wystąpiła ostatnio na SmackDown. Na ten moment raczej można spodziewać się, że Black jako Tommy End przejdzie do All Elite Wrestling, gdy tylko będzie miał taką możliwość.

Zostając w klimatach "transferowych", "Fightful Select" podaje z kolei, że WWE obserwowało przez pewien czas sytuację Moose'a. W tym roku wygasała mu umowa z Impact Wrestling, co chciało wykorzystać WWE. Ponoć miał ominąć NXT i szybko przejść na Raw lub SmackDown. IW jednak przytomnie zareagowało i doszło do ustalenia warunków w sprawie nowego kontraktu.

RK-Bro's greatest moments: WWE Top 10, July 4, 2021

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy