Ognisko koronawirusa w NXT, Triple H na kwarantannie, specjalny epizod NXT UK

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 228

Kilka dni temu doszło do powstania ogniska koronawirusa w rosterze NXT, przez co federacja musiała na szybko zmieniać skrypt ostatniej tygodniówki. Spekuluje się, że na kwarantannie wylądowały następujące nazwiska: Triple H, Drake Wuertz, Pete Dunne, Timothy Thatcher, Alexander Wolfe, Wes Lee, Nash Carter, Zack Gibson, James Drake, Leon Ruff, Isaiah Scott, Johnny Gargano i Candice LeRae.

Objęcie kwarantanną nie oznacza jednak zarażenia się COVID-19, choć można śmiało przypuszczać, iż część z tych osób rzeczywiście złapało wirusa.

Pod nieobecność Triple H'a odpowiedzialność za czwartkowy epizod NXT spadła na Shawna Michaelsa oraz Briana Jamesa, lepiej znanego fanom WWE jako Road Dogg. Możliwe, że Hunter nadzorował prace w sposób zdalny, jak to zwykł robić Vince McMahon, gdy nie może brać w tym udziału osobiście.

Bogaty w atrakcje tydzień WrestleManii został właśnie wzbogacony o kolejną galę. W czwartek 8 kwietnia odbędzie się show NXT UK Prelude, na którym fani zobaczą między innymi starcie Tyler Bate vs. Noam Dar. Stawką pojedynku będzie miano pretendenta do NXT UK Heritage Cup Championship.

Hulk Hogan vs. Andre The Giant - WrestleMania III:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 19-03-2021 13:25:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy