Ogłoszenie o Hall of Fame już wkrótce, Kto wystąpi w RR Matchu kobiet?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Już wkrótce WWE powinno ogłosić pierwszą osobę, która zostanie wprowadzona w tym roku do Hall of Fame. Mówi się, że może to nastąpić już w kolejnym tygodniu. Obecnie spekuluje się, że tego zaszczytu mogą dostąpić: Batista, The Dudleys, Bam Bam Bigelow, Ivory, Bill Goldberg i Kid Rock.

WWE skontaktowało się w ostatnim czasie z Molly Holly i Michelle McCool w sprawie występu w Royal Rumble Matchu kobiet. Pierwsza z nich wyraziła już ponoć zgodę, a żona Undertakera dopina jeszcze ostatnie szczegóły swojego występu, ale jest właściwie pewne, że pojawi się na styczniowym PPV.

Pod znakiem zapytania stanął za to występ Paige. Uraz głowy, którego doznała podczas walki z Sashą Banks jest znacznie bardziej poważny niż początkowo zakładano i chociaż nadal istnieje szansa na jej udział w Royal Rumble Matchu, prognozy nie są optymistyczne.

Gabe Sapolsky ma podpisać oficjalny kontrakt z WWE. Pracuje on już dla federacji jako konsultant i pomaga przy tapingach NXT, jednak do tej pory robił to nieformalnie. Sapolsky zachowa swoje stanowiska w WWN i EVOLVE.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Batista trafi do HoF, ale raczej nie w tym roku. Chyba, że na ostatniej prostej wysypie się sprawa Golderga i nie zostanie on główną postacią tegorocznej klasy.

Z tym Sapolskym, to tylko kwestia formalna. Niemniej dzięki tandemowi HHH-Sapolsky (chyba, że są jeszcze jakieś znaczące postacie), NXT czeka świetlana przyszłość, a jak jeszcze staną się pełnoprawnym rosterem, to będą najlepszym produktem od WWE.

napisane przez filomatrix w dniu : 11-01-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy