Ogłoszenia na najbliższe SD, problemy Lio Rusha, sędzia NXT kontuzjowany

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1262

WWE rozpoczęło promocję najbliższego SmackDown Live. W mediach społecznościowych ogłoszono, że Becky Lynch zmierzy się z Bayley w non-title matchu. Co ciekawe - będzie to pierwsza konfrontacja tych zawodniczek w głównym rosterze. Ponadto WWE Champion - Kofi Kingston odniesie się do brutalnego ataku Kevina Owensa z ostatniego SD. Potwierdzono także, że poznamy uczestników Money in the Bank Ladder Matchów z niebieskiego brandu.

Lio Rush ma coraz większe problemy na zapleczu WWE. Według najnowszych doniesień - oprócz złych relacji z innymi gwiazdami, Lio może mieć też na pieńku z niektórymi oficjelami. Co ciekawe - nie chodzi już tylko o niestosowne zachowania zawodnika. Rush miał naciskać, by na eventach z jego udziałem była obecna żona. Ta sytuacja miała spowodować dodatkowe spięcia Lio, między innymi z Finnem Balorem.

Kilka dni temu na jednym z live eventów NXT doszło do nieprzyjemnego incydentu z udziałem Toma Castora. Sędzia złamał nogę podczas walki Velveteen Dreama z Tylerem Breeze'em o NXT North American Championship. Mimo urazu Castor pełnił obowiązki do końca walki.

Po 18 latach Dean Malenko przestał być pracownikiem WWE. Pełnił funkcję jednego z "kreatywnych". Media już sugerują, że legenda WCW może dołączyć do All Elite Wrestling.

Ciekawostka - Tito Ortiz podpisał kontrakt z Combate Americas. Jednym z promotorów tej organizacji jest były zawodnik WWE - Alberto Del Rio. Pojawiły się spekulacje, że Del Rio wznowi karierę w MMA i zmierzy się z Ortizem, by zwiększyć zainteresowanie federacją.

WWE Top 10: Dziwne winiety

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy