Oglądalność Raw, więcej o incydencie Sin Cary i Chrisa Jericho, gwiazdy WWE komentują mecz

Ziggy
Newsów: 80

Poniedziałkowe Raw, które odbyło się w Glasgow i było transmitowane z odtworzenia w amerykańskiej telewizji, zgromadziło przed telewizorami 2.767 mln widzów. Dla porównania zeszłotygodniowy Halloweenowy odcinek obejrzało 2.60 mln osób, co było drugim najgorszym wynikiem tygodniówki od lat 90.

Począwszy od wczorajszego odcinka SmackDown Live Tom Phillips dołączy na stałe do grona komentatorów tygodniówki. Nie zastąpi on jednak żadnego z zasiadających wcześniej za stolikiem, a będą oni pracować w 4-osobowym składzie. Podobnie jak w przypadku Corey'a Gravesa Phillips ma także kontynuować pracę w NXT.
Informowaliśmy już, że w ostatnim czasie doszło do incydentu między Sin Carą a Chrisem Jericho. Cała sytuacja miała mieć miejsce w trakcie przejazdu zawodników z Leeds na nagrania poniedziałkowego Raw w Glasgow, kiedy to Meksykanin miał irytować swoim zachowaniem współpracowników. Pomimo próśb reszty nie przestawał, więc Jericho osobiście kazał mu się uspokoić, na co w odpowiedzi usłyszał – w dość niecenzuralnych słowach – by się odczepił. Po krótkiej sprzeczce luchador miał wyprowadzić pierwszy cios w stronę Kanadyjczyka, nim reszta zdążyła ich rozdzielić, co zaowocowało wyrzuceniem go z autobusu. W związku z ostatnimi zajściami z udziałem Cary, ma on także - na polecenie federacji – brać udział w zajęciach dotyczących kontroli nad gniewem.

Jak można się domyślać po zakończeniu walki na ostatniej tygodniówce, feud Alexy Bliss z mistrzynią kobiet SmackDown Becky Lynch nadal ma być kontynuowany i planowane jest kolejne starcie między zawodniczkami z tytułem na szali. Tym razem już do walki ma dojść na ekskluzywnym PPV niebieskiego brandu, TLC.

Powrót Emmy, bądź jak kto woli debiut Emmaliny najprawdopodobniej będzie miał miejsce na pierwszym Raw po Survivor Series.

Hall of Famer WWE Donald Trump został właśnie wybrany nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych i wiele osób związanych z WWE pozwoliło sobie zabrać głos w tej sprawie. Poniżej kilka wpisów:Podczas touru WWE po Wielkiej Brytanii gwiazdy federacji Becky Lynch oraz Dolph Ziggler miały przyjemność skomentowania jednego z meczów Premier League. Skrót z potyczki Machesteru City z Middlesbrough z ich udziałem możecie zobaczyć tutaj.

10 najbardziej oburzających sposobów na świętowanie według gwiazd WWE:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Top 10 momentów Raw:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Hillary chyba dopadł syndrom naszego Bronka :) A tak poważnie to wpis Zigglera wydaje się najrozsądniejszy ze wszystkich jakie widziałem zamieszczonych spośród osób związanych z WWE (Snoop Dogg już zadeklarował że emigruje ze Stanów). Natomiast Ric nieźle strollował wybory, dopisując na karcie wyborczej siebie (ciekawe czy także Charlotte na niego zagłosowała- ponoć jest to zgodne z amerykańskim prawem...) :D Ja tam się nie martwię o wybór Trumpa.

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 09-11-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy