Oglądalność Raw, plany na Fastlane, Live Eventy, John Laurinaitis powraca

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 228

Poniedziałkowe Raw w USA obejrzało 1.897 miliona widzów. Jest to delikatny wzrost względem zeszłego tygodnia, kiedy to show osiągnęło widownię na poziomie 1.88 miliona. Pierwsza godzina gali zgromadziła przed telewizorami 2.03 miliona widzów, druga 1.92, a trzecia zaledwie 1.74.

Na ten moment są plany, aby na Fastlane Drew McIntyre zmierzył się z Sheamusem w Last Man Standing Matchu. Zwycięzca tej walki prawdopodobnie zostanie pretendentem do tytułu WWE na WrestleManii.

Możliwe, że już latem WWE powróci ze swoimi live eventami w trasę. Taka informacja znajduje się w artykule w serwisie Yahoo poświęconemu przeniesieniu WWE Network na platformę Peacock. Do lipca live eventy na pewno nie wrócą, jednak później federacja będzie monitorować sytuację i być może znów wyruszy w trasę, zachowując oczywiście przy tym niezbędne w dobie pandemii środki ostrożności.

John Laurinaitis powraca w nowej-starej roli. Będzie on pełnił funkcję dyrektora do spraw relacji z zawodnikami. Poprzednio dzierżył to stanowisko w latach 2004-2012. Nie ma natomiast żadnych przesłanek, które wskazywałyby na jego powrót jako postać telewizyjna.

Kurt Angle vs. Shawn Michaels - WrestleMania 21:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 10-03-2021 13:34:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy