Oglądalność Raw i nieobecni, Velveteen Dream, Heath Slater

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Ostatni odcinek Raw zaliczył duży spadek oglądalności względem zeszłotygodniowego epizodu. Show oglądało średnio 1.735 miliona widzów, gdzie przed tygodniem było ich 1.922. Jest to trzecia najniższa oglądalność w historii tygodniówki, a ponadto z każdą godziną odnotowywano coraz mniej widzów przed telewizorami.

Podczas najnowszego Raw mieliśmy także wielu nieobecnych, których absencja może być spowodowana niedawnymi przypadkami pozytywnych testów na koronawirusa w federacji. Na gali nie pojawili się Rey Mysterio oraz jego syn Dominic, Randy Orton, The Street Profits, Austin Theory, Liv Morgan i Natalya, choć co ciekawe - w niektórych przypadkach ich storyline'y były kontynuowane. WWE zapewne stosuje środki ostrożności, choć nie jest powiedziane, iż wszystkie te nieobecności wywołane są serią przypadków COVID-19 wśród pracowników organizacji.

W zeszły piątek Velveteen Dream uczestniczył w wypadku samochodowym. Według doniesień, zawodnik nie zatrzymał się na czerwonym świetle i uderzył w inny pojazd, którego kierowca odniósł pewne obrażenia, jednak nie znamy na ten moment szczegółów. Sam Dream opuścił szpital jeszcze tego samego dnia i choć otrzymał pozew, nie pojawi się w sądzie.

Były wrestler WWE Heath Slater wyznał niedawno, że od 18 lipca może występować w dowolnej organizacji, dodając również wideo na Twitterze, które sugerowałoby, że tego dnia pojawi się na PPV od Impact Wrestling - Slammiversary.

Z okazji zbliżającego się Extreme Rules WWE przygotowało zestawienie brutalnych ataków z użyciem kija do kendo:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 01-07-2020 15:07:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy