Oficjalnie: Eric Bischoff w Hall of Fame 2021!

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

WWE ogłosiło, że Eric Bischoff będzie częścią WWE Hall of Fame 2021, co zostało ujawnione w ostatnim podcaście After the Bell. W klasie 2021 znajduje się również Molly Holly. Zostaną wprowadzeni wraz z klasą 2020.W oficjalnym komunikacie czytamy:

Eric Bischoff, pionier za kulisami w rozrywce sportowej, a także niesamowicie rozrywkowy performer przed kamerą, jest najnowszym członkiem WWE Hall of Fame's Class 2021. O jego dołączeniu poinformowano w programie WWE After the Bell.

Bischoff rozpoczął pracę w rozrywce sportowej w późnych latach 80-tych w AWA Verne'a Gagne'a, kolegi z Hall of Fame. Zaczynał od sprzedaży, ale szybko stał się talentem na antenie, prowadząc programy AWA na ESPN i przeprowadzając wywiady z gwiazdami legendarnego terytorium. Ale gdy nadeszły lata 90-te, AWA było na skraju bankructwa, więc Bischoff wykonał ruch, który ostatecznie zmienił branżę.

Dołączył do World Championship Wrestling w 1991 roku, będąc gospodarzem w cotygodniowych programach telewizyjnych WCW. Potem awansował i został producentem wykonawczym WCW. Pomógł sprowadzić Hulka Hogana do firmy i uruchomił WCW Monday Nitro, konkurencję dla WWE Monday Night Raw, która rozpoczęła sławną Monday Night War - ta pomogła uczynić sportową rozrywkę fenomenem popkultury.

Po tym jak WWE kupiło WCW w 2001 roku, Bischoff przyniósł swoją markę bezwzględnego przywództwa do WWE w 2002 roku jako pierwszy General Manager Monday Night Raw. Jego przybycie było jednym z najbardziej szokujących momentów w historii WWE, a jego czas na czele czerwonej marki został zdefiniowany przez jedno proste zdanie: "Kontrowersje tworzą gotówkę". Wciąż wprowadzał innowacje, takie jak Raw Roulette i Elimination Chamber, która jest jednym z corocznych wydarzeń WWE.


Ceremonia Hall of Fame już 6 kwietnia.

Eric Bischoff

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 18-03-2021 15:19:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy