Oczekiwania przed Hell in a Cell, Santino Marella wziął udział w turnieju judo

Arkao
Newsów: 1409

Wydaje się, że podczas gali Hell in a Cell posiadacza mogą zmienić minimum dwa tytuły mistrzowskie. New Day ponownie może stracić złoto na rzecz grupy The Usos, a Charlotte pierwszy raz od kilku miesięcy prawdopodobnie zostanie mistrzynią kobiet. Nie wiadomo jeszcze, co postanowi federacja w sprawie pasa mistrzowskiego WWE, ale wszystko jest tam możliwe.

Na oficjalnej stronie internetowej WWE pojawiła się ankieta, w której zapytano fanów, kto wyjdzie z main eventu gali Hell in a Cell jako zwycięzca. 52% głosujących twierdzi, że będzie to Shane McMahon, a 48% uważa, że Kevin Owens wygra ten pojedynek. Przypomnijmy, że gala Hell in a Cell odbędzie się już za dwa dni.

Dwie brytyjskie gwiazdy WWE – Trent Seven oraz Tyler Bate pojawią się na gali Progress podczas 56 edycji Chapter. Zawalczą oni jako drużyna, a ich przeciwnikami będą Jack Sexmith oraz David Starr.
Santino Marella pochwalił się na Instagramie, że w ubiegłym tygodniu wziął udział w turnieju judo. Był to jego pierwszy taki występ od 19 lat, ale mimo kilku kontuzji oraz 43 lat zajął trzecie miejsce i zdobył brąz.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy