NXT TakeOver: Toronto 2019 - Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 778

Za nami gala NXT TakeOver: Toronto 2019 otwierająca SummerSlam Weekend. Poniżej prezentujemy podsumowanie wydarzeń z tego show.

W Kick-Off gali poznaliśmy trzecią stypulację do walki wieczoru. William Regal potwierdził, że jeżeli dojdzie do trzeciej rundy w 2 out of 3 Falls Matchu między Adamem Cole'em a Johnnym Gargano, to odbędzie się w Steel Cage Matchu. Co więcej - klatka będzie wyposażona w dodatkowe bronie do użycia.

Podczas gali na trybunach nie zabrakło zawodników reprezentujących pozostałe brandy. Obecni byli: Ricochet, Walter i Tyler Bate oraz mistrz Evolve - Austin Theory.

W walce otwierającej galę zobaczyliśmy starcie o NXT Tag Team Championship. Street Profits obronili pasy mistrzowskie w konfrontacji z Undisputed Era, które reprezentowali Bobby Fish i Kyle O'Reilly.


Io Shirai poddała Candice LeRae.

Na arenie pojawił się Matt Riddle, który wyzwał do konfrontacji Killiana Daina. Rozgorzał między nimi brawl skończony akcją z rampy w stoły.

Velveteen Dream dalej jest NXT North American Championem. W decydującym mommencie Pete Dunne został zaatakowany przez Rodericka Stronga, po czym przypięty przez mistrza.

Shayna Baszler nadal jest mistrzynią kobiet po walce z Mią Yim.

Adam Cole wygrał w walce wieczoru i obronił NXT Championship. Gargano przegrał pierwszy pin przez dyskwalifikację za użycie krzesła. Następnie Johnny wygrał w Street Fight Matchu. Jednak z bitwy w klatce zwycięsko wyszedł dotychczasowy mistrz.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy