NXT TakeOver: Stand & Deliver - noc 2: Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

Newsy zawierają otwarte spoilery z drugiej nocy gali NXT TakeOver: Stand & Deliver!

W pre-show Drake Maverick i Killian Dain pokonali Breezango. Tym samym zostali nowymi pretendentami do NXT Tag Team Championship. Aktualnie mistrzami są MSK.

W walce otwierającej główną część show zmierzyli się Jordan Devlin i Santos Escobar w Ladder Matchu. Starcie miało wyłonić niekwestionowanego NXT Cruiserweight Championa. Ostatecznie zwycięsko z pojedynku wyszedł Escobar.Shotzi Blackheart i Ember Moon obroniły NXT Women's Tag Team Championship w walce z Candice LeRae oraz Indi Hartwell. Tym samym przedłużyły panowanie, które trwa już 29 dni. Natomiast Johnny Gargano pokonał Bronsona Reeda i nadal jest NXT North American Championem - już od 118 dni.

Karrion Kross z kolei zakończył reign Finna Balora jako NXT Championa. Finn mistrzem był 213 dni. Kross odzyskał pas mistrzowski po tym, jak przez kontuzję musiał kilka miesięcy pauzować.Main eventem był chaotyczny unsanctioned match Adama Cole'a z Kylem O'Reillym. Zwycięsko z walki wyszedł O'Reilly. W starciu nie zabrakło użycia łańcucha, krzeseł czy stołów.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy