NXT TakeOver: Portland - podsumowanie wydarzeń

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 844

Za nami gala NXT TakeOver: Dallas. Poniższe newsy zawierają podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show.

Na otwarcie zobaczyliśmy pojedynek o NXT North American Championship. Zgodnie z przewidywaniami starcie stało na wysokim poziomie i zobaczyliśmy kilka efektownych akcji. Ostatecznie Keith Lee pokonał Dominika Dijakovica.

Link do filmu

W następnej walce zobaczyliśmy pierwszy w historii gal TakeOver Street Fight kobiet. Dakota Kai wyszła zwycięsko z konfrontacji z Tegan Nox... po niespodziewanej pomocy Raquel Gonzalez.

Link do filmu

Finn Balor pokonał Johnny'ego Gargano.

Link do filmu

Z kolei Rhea Ripley obroniła NXT Women's Championship w walce z Biancą Belair. Po pojedynku Charlotte Flair zaatakowała mistrzynię... i zapowiedziała ich starcie na WrestleManii 36.

Link do filmu


Link do filmu

Matt Riddle i Pete Dunne pokonali Bobby'ego Fisha oraz Kyle'a O'Reilly'ego. Tym samym zostali nowymi NXT Tag Team Championami. To była szczególna walka dla Matta, dla którego to pierwszy tytuł mistrzowski w NXT.

Walką wieczoru było natomiast starcie Adama Cole'a z Tommaso Ciampą o NXT Championship. Zobaczyliśmy wiele zwrotów akcji i brutalnych ataków. Gdy wydawało się, że Ciampa przetrwa ataki pozostałych członków Undisputed Era... niespodziewanie przy ringu pojawił się Johnny Gargano, który zaatakował go pasem mistrzowskim. Ostatecznie Cole obronił tytuł.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy