NXT Europe, zwolnione gwiazdy, awans Shawna Michaelsa

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1546

WWE poinformowało w czwartek, że NXT UK zawiesza funkcjonowanie. Potrwa to jednak kilka miesięcy, bowiem w 2023 roku ma dojść do rebrandingu na NXT Europe. Tym samym organizacja chce najwidoczniej poszerzyć koncepcję drugiego brandu rozwojowego, jednocześnie stawiając na świeży start. Nie da się ukryć, że zainteresowanie NXT UK wyraźnie spadło i stąd decyzja federacji.Okazało się jednocześnie, iż wydarzenia z ostatniego odcinka NXT nie były przypadkowe. 4 września (dzień po Clash at the Castle) zaplanowano galę Worlds Collide, na której dojdzie do rywalizacji przedstawicieli NXT UK i NXT 2.0.

Start NXT Europe oznacza też pożegnanie organizacji z kilkoma gwiazdami. Z mediów społecznościowych szybko dowiedzieliśmy się, że WWE opuściły takie postacie jak: Flash Morgan Webster, Mark Andrews, Dave Mastiff, Ashton Smith, Jack Starz, Millie McKenzie, Amale, Sha Samuels, Nina Samuels, Primate, Rohan Raja, Dani Luna, Trent Seven, Sid Scala, Eddie Dennis, T-Bone, Teoman, Xia Brookside, Saxon Huxley i Amir Jordan. Federacja najwidoczniej stwierdziła, że nie będzie z nich korzystać w najbliższych miesiącach. Ale nie jest wykluczone, iż dojdzie przynajmniej do powrotów części ze zwolnionych przy uruchomieniu europejskiego brandu.

Przy rebrandingu NXT UK warto też odnotować coraz większą rolę Shawna Michaelsa w WWE. HBK ostatnio coraz częściej jest odnotowywany w mediach społecznościowych. Jest też teraz tytułowany jako Vice President of Talent Development Creative. Można to potraktować jako spory awans, po fakcie odejścia Vince'a McMahona i zmian w zarządzie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy