Nowy pretendent do Intercontinental Championship, wydarzenia z Raw

Giero
Newsów: 1906

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego odcinka Monday Night Raw!

Chad Gable został nowym pretendentem do Intercontinental Championship. Podczas Raw pokonał Tommaso Ciampę, Matta Riddle'a i Ricocheta w Fatal 4-Way Matchu. Póki co WWE wstrzymało się od ogłoszenia terminu walki Gunther - Gable.

Shinsuke Nakamura pokonał Bronsona Reeda, czym zamknął ich rywalizację.

Natomiast kontynuowana będzie historia Becky Lynch i Zoey Stark, choć nie jest wykluczone, iż wmieszana w to będzie Shayna Baszler, która właśnie rozprawiła się ze Stark na Raw.

LA Knight skonfrontował się z The Mizem, najpierw słownie, a chwilę potem w szybkim brawlu. Wygląda na to, że możemy się spodziewać pojedynku tych zawodników.

Link do filmu


Niespodziewanie New Day odpowiedzieli na otwarte wyzwanie Viking Raiders i wygrali. Kofiego Kingstona nie widzieliśmy w akcji od lutego, a Xaviera Woodsa od maja.

W walce wieczoru The Judgment Day zmierzyli się z czołowymi fejsami z Raw. Pierwotnie mieli to być Seth Rollins, Cody Rhodes i Sami Zayn. Zayn jednak został zaatakowany, a zastąpił go Shinsuke Nakamura.
Face'owie wygrali przy pomocy Samiego. Najważniejsze wydarzyło się po pojedynku - Nakamura niespodziewanie wykonał Kinshasę Rollinsowi i szybko opuścił ring, co wskazuje na heel turn Japończyka.

Prawie 20-minutowy skrót Raw:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy