Nowe informacje o All Elite Wrestling

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 760

W Jacksonville odbyła się konferencja prasowa nowej federacji All Elite Wrestling. Prowadzący wydarzenie Conrad Thompson oraz Alex Marvez przedstawili trójkę wrestlerów AEW, którzy tworzą stajnię SCU (Christopher Daniels, Frankie Kazarian i Scorpio Sky).

Cody i Young Bucks zapowiedzieli, że pierwsza gala AEW odbędzie się 25 maja 2019 roku w Las Vegas w MGM Grand Garden Arena.

Brandi Rhodes, która będzie w AEW pełnić rolę Chief Brand Officer, zapowiedziała utworzenie dywizji kobiet w federacji oraz przedstawiła pierwszą kobietę w rosterze - Britt Baker.

Dalszą część konferencji przerwał Maxwell Jacob Friedman, który zaczął wychwalać swoją osobę. Po chwili kulą uderzył go Joey Janela. Zapowiedział swój powrót po kontuzji razem z Penelope Ford.

Hangman Page oznajmił, że ma zamiar zostać pierwszym mistrzem All Elite Wrestling. Przerwał mu PAC, trzymając pas Open the Dream Gate należący do Dragon Gate i zamierza przeszkodzić mu w zdobyciu tego tytułu. Druga gala AEW ma odbyć się w Jacksonville, ale nie podano jej terminu.

Na zakończenie na scenie pojawił się Chris Jericho i powiedział, że jest razem z All Elite Wrestling i wystąpi na gali 25 maja. Całą konferencję prasową można obejrzeć poniżej.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy