Nowa zawodniczka w AEW? Spoilery z Dynamite

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1262

Fightful Select poinformowało o planach na wzmocnienie dywizji kobiet w All Elite Wrestling. Organizacja jest zainteresowana byłą zawodniczką WWE - Ruby Riott (aktualnie występuje jako Ruby Soho). Kończy się jej klauzula mówiąca o zakazie występów poza WWE i właściwie mogłaby zadebiutować już na All Out.

Tony Khan ogłosił, że AEW powróci do Daily's Place 29 grudnia na Dynamite.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu AEW Dynamite!

Adam Page stwierdził, że to on rozpoczął problemy z Elite. Dlatego sam chce je rozwiązać i na razie oddzieli się od Dark Order.Na Dynamite sporo się działo wokół kobiecej dywizji. Najpierw Red Velvet rzuciła wyzwanie Britt Baker. Ona je zaakceptowała i zawalczą 13 sierpnia, na premierowym Rampage, o mistrzostwo kobiet AEW.


Następnie Leyla Hirsch pokonała The Bunny i tym samym zawalczy o NWA Women's World Championship z Kamille na gali NWA EmPowerrr.

Christian Cage wywalczył miano pretendenta do AEW World Championship. Na Dynamite odniósł kolejne zwycięstwo, pokonując tym razem The Blade'a. Seria wygranych Christiana zrobiła się na tyle imponująca, że Tony Khan podjął decyzję o title shocie.


Za tydzień wśród głównych atrakcji na Dynamite zapowiedziano między innymi walkę o Impact World Tag Team Championship. The Good Brothers będą bronić pasów przeciwko Evilowi Uno i Stu Graysonowi z Dark Order.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy