Nowa zawodniczka na Raw, spoilery z ostatniego odcinka

Giero
Newsów: 1906

Newsy zawierają otwarte spoilery z Monday Night Raw!

PWInsider informuje, że Drew McIntyre był obecny na zapleczu Raw w ostatni poniedziałek. Najwidoczniej oficjele postanowili tym razem nie skorzystać z jego usług.

Podczas Raw było sporo zamieszania wokół WWE Championship. Najpierw walki z The Mizem żądał Bobby Lashley i postawił mu ultimatum. Mistrz nie chciał odpowiedzieć na wyzwanie. W sytuację wmieszał się jeszcze Braun Strowman, który żądał title shota. Shane McMahon postanowił, że w main evencie Strowman zmierzy się z Lashleyem i w razie zwycięstwa za tydzień zobaczymy Triple Threat Match. Ostatecznie jednak to Bobby wyszedł zwycięsko z tej konfrontacji i na następnym Raw dojdzie do walki Miz vs. Lashley o mistrzostwo WWE.


Link do filmu


Wygląda na to, że kreatywni postanowili odpuścić rywalizację Lacey Evans z Charlotte Flair. Podczas Raw doszło do konfrontacji Charlotte z Riciem, który wyjaśnił, że to nie on jest ojcem dziecka Lacey.

Link do filmu


W trakcie Raw wyemitowano zapowiedź transferu Rhei Ripley z NXT do Raw. Nie wiadomo, kiedy zawodniczka pojawi się na czerwonej tygodniówce.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy