Nowa walka w rozpisce SmackDown, Saraya o dołączeniu do AEW, Trent Seven w PTW

Giero
Newsów: 1800

Dzisiaj w nocy kolejny epizod SmackDown. WWE na kilka godzin przed show zapowiedziało Fatal 4-Way Match. Wezmą w nim udział: Sheamus, Ricochet, Karrion Kross i Solo Sikoa. Zwycięzca będzie mógł zawalczyć z Guntherem o Intercontinental Championship.Saraya gościła w najnowszym Talk is Jericho. Brytyjka niedawno dołączyła do All Elite Wrestling, ale przyznała, iż WWE także zgłaszało się całkiem niedawno - i zrobił to osobiście Triple H. Saraya stwierdziła, że nie miała żadnych konfliktów z WWE, dlatego dość długo się wahała nad ostateczną decyzją. O dołączeniu do AEW zdecydowała po wielu rozmowach z najważniejszymi postaciami w tej federacji.

Organizacja Prime Time Wrestling w piątek potwierdziła kolejnego członka rosteru. To dobrze znany z brytyjskiej sceny, między innymi z NXT UK Trent Seven. Można spodziewać się, że zawalczy na gali w Warszawie, 26 listopada.
Warto przypomnieć, że w ostatnich tygodniach PTW potwierdziła także wzmocnienia w postaci choćby Dirty Dango, Morgana Webstera, Primate'a czy Xii Brookside. Wkrótce zapewne zaczniemy poznawać konkretne zestawienia na Kinguin PTW #3: Legends.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy