Nowa walka w karcie Elimination Chamber, Rhodes o AEW

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1235

WWE ogłosiło kolejny pojedynek w karcie Elimination Chamber. Ronda Rousey będzie broniła mistrzostwa kobiet Raw w walce z Ruby Riott. Poniżej aktualna rozpiska tego PPV, które odbędzie się już za tydzień - 17 lutego.
* WWE Championship Elimination Chamber Match: Randy Orton vs Mustafa Ali vs AJ Styles vs Samoa Joe vs Jeff Hardy vs Daniel Bryan
* WWE Women’s Tag Team Championship Elimination Chamber Match: Nia Jax i Tamina vs Liv Morgan i Sarah Logan vs Mandy Rose i Sonya Deville vs The IIconics vs Bayley i Sasha Banks vs Naomi i Carmella
* SmackDown Tag Team Championship Match: The Usos vs Shane McMahon and The Miz
* Raw Women’s Championship Match: Ronda Rousey vs Ruby Riott
* WWE Cruiserweight Championship Match: Buddy Murphy vs Akira Tozawa


Cody Rhodes udzielił ostatnio ciekawego wywiadu dla Wrestling Inc. Przyznał, że siedzi mu z tyłu, iż projekt, w który zaangażowany był jego ojciec, Dusty - WCW, przegrał z WWE. Można powiedzieć zatem, że stworzenie All Elite Wrestling to pewna próba zemsty. Dodał także, że mimo wprowadzenia old-schoolowych elementów do AEW, to ta organizacja będzie miała kompletnie inną wizję zarządzania od WCW.

Na tym samym serwisie opublikowano także rozmowę z Deanem Ambrose'em. Stwierdził, że choć on sam uwielbia wrestling, to w WWE jest mało osób podzielających jego sposób myślenia. Większość po prostu myśli bardziej o pieniądzach, aniżeli o daniu z siebie wszystkiego w pracy.
Zostając w temacie Deana... ostatnio Dave Meltzer poinformował, że według pierwotnych planów miało dojść do walki Ambrose'a z Romanem Reignsem o WWE Universal Championship na WrestleManii 35. Jak wiadomo - przeszkodziła w tym choroba Reignsa.

Seth Rollins był ostatnio gościem audycji Edge'a i Christiana. Przyznał, że miał poważną ofertę z TNA, zanim przeszedł do WWE. Akurat wygasł mu kontrakt z Ring of Honor i mógł spokojnie wybrać nowego pracodawcę. Zanim jednak dogadał się z TNA, to zadzwonił do niego John Laurinaitis. Zaproponował mu umowę rozwojową, bez żadnych gwarancji na występy w WWE. Mimo to Rollins nie zastanawiał się zbyt długo i odrzucił propozycję TNA.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy