Nowa grupa w NXT, Sytuacja Drew McIntyre'a oraz Undisputed Ery

Arkao
Newsów: 1409

Na wczorajszym live evencie NXT doszło do debiutu nowej stajni. Lacey Evans, występująca obecnie w telewizji w zupełnie innym gimmicku, pojawiła się po walce Chada Laila z Killianem Dainem. Lail, znany z TNA jako Gunner, pokonał swojego przeciwnika przez dyskwalifikację, a po pojedynku u jego boku pojawili się Steve Cutler, Wesley Blake oraz właśnie Lacey Evans. Nie wiadomo, czy grupa ta zostanie przeniesiona do telewizji, ale możliwe, że to jest właśnie pomysł dla byłego gwiazdora TNA, który od miesięcy występuje tylko na live eventach.

Dzisiaj informowaliśmy o tym, że po WrestleManii do głównego rosteru może powrócić Drew McIntyre. Jak wiadomo, były Intercontinental Champion od kilku miesięcy leczy kontuzję, której doznał na TakeOver: WarGames. Plotki o powrocie na SmackDown lub Raw mogą jednak wskazywać, że już za kilka tygodni powróci on do akcji.

Fani, którzy byli obecni na ostatnim live evencie NXT, poinformowali, że grupa Bobby Fish oraz Kyle O'Reilly wyszli przy zupełnie innym theme songu. Może to sugerować, że oficjele planują odłączyć ich od Adama Cole'a, który może przenieść się do głównego rosteru. Były RoH Champion pojawił się już w Royal Rumble Matchu, gdzie zaliczył swój debiut na dużej gali.

Kolejna atrakcja najbliższego Raw:


Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Do każdej dziewczyny się postarali aby wypadła dobrze na tej grafice promującej RAW, ale Mickie to wysuszyli bardziej niż..... no kurwa zabrakło mi porównania. Tak czy tak obrzydzili mi ją :zygi:

napisane przez VillainLee w dniu : 19-02-2018

...a co ? Lubisz starsze ? To znajdziesz sobie inny obiekt westchnień :P

napisane przez filomatrix w dniu : 19-02-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy