NJPW krzyżuje plany Progressowi, WALTER z kolejną szansą

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 760

Z powodu występów dla federacji NJPW Will Ospreay oraz Zack Sabre Jr. nie będą walczyć na gali PROGRESS w Wembley Arena 30 września. Ospreay miał stoczyć Deathmatch z Jimmym Havociem. Sabre wygrał turniej Super Strong Style i miał walczyć o pas PROGRESS.

Federacja rozpoczęła poszukiwanie następcy do walki o pas PROGRESS. Wszyscy męscy uczestnicy najbliższych gal Chapter oraz na tourze w USA będą mogli wywalczyć title shota na galę w Wembley Arenie. Każdy wrestler, który wygra z rzędu 3 walki singlowe otrzyma możliwość walki o pas PROGRESS. Szczegóły tłumaczy jeden z współwłaścicieli federacji.


Link do filmu


Wyjątkowo w środę odbędzie się gala Chapter 74 w Londynie. WALTER na gali Super Strong Style pokonał Banksa przez count out, ale tytuł pozostał w rękach Travisa. WALTER zrezygnował z pasa PROGRESS Atlas, by ponownie wywalczyć title shota na najważniejsze trofeum w federacji. Dokonał tego i tym razem z Banksem zmierzy się w No count out Matchu.

Kilka tygodni temu Millie McKenzie dostała szansę walki o pas PROGRESS Women, ale nie mogła walczyć z powodu kontuzji. Teraz mistrzynią jest Jinny i Millie będzie starała się odebrać jej tytuł. Doug Williams będzie bronił pasa PROGRESS Atlas przeciwko TK Cooperowi.

Zaplanowane dwa starcia Thunderbastard Tag Team Series, a w jednym z nich Grizzled Young Veterans będą bronić pasów PROGRESS Tag Team.
Link do filmu


Karta PROGRESS CHAPTER 74: MID WEEK MATTERS

PROGRESS World Title, No Count out
Travis Banks (c) vs WALTER

PROGRESS Women's World Title
Jinny (c) w/ House of Couture vs Millie McKenzie

PROGRESS Atlas Championship
Doug Williams (c) vs TK Cooper

PROGRESS World Tag Team Titles and Thunderbastard Tag Team Series Match
Grizzled Young Veterans (c) vs The Anti-Fun Police

#1 Contender's Match
Toni Storm vs Laura Di Matteo

Thunderbastard Tag Team Series Match
The 198 vs Aussie Open

Mark Haskins w/ Vicky Haskins vs Eddie Dennis vs Pete Dunne vs Chris Ridgeway

Od 4 do 12 sierpnia PROGRESS zorganizuje 6 gal w USA. Travis Banks, jeżeli będzie mistrzem PROGRESS, ma dwa razy bronić tytułu: najpierw z Tylerem Bate'em, a potem z Markiem Andrewsem. Będzie kontynuowany Thunderbastard Tag Team Series. Eddie Dennis wypowiedział się przed tourem o swojej rywalizacji z Markiem Andrewsem.


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy