Niezadowolenie wśród gwiazd WWE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Cedric Alexander po raz kolejny dał wyraz swojemu niezadowoleniu z pozycji w kierowanej przez Vince'a McMahona federacji. Zawodnik podsumował swój poniedziałkowy występ na Monday Night Raw (podczas którego przegrał po bardzo krótkim meczu z Riddickiem Mossem), wrzucając na Twittera popularnego w Internecie gifa przedstawiającego wizytę Abrahama Simpsona w restauracji.

Frustracji byłego mistrza dywizji Cruiserweight nie należy się dziwić: wczorajsze starcie było zaledwie drugim jego występem na czerwonej tygodniówce w 2020 roku. W ramach ciekawostek, ostatnie singlowe zwycięstwo (przez DQ) na Raw Alexander odniósł 9 września - ponad pół roku temu.

Głośnym echem odbił się również poniedziałkowy wywiad udzielony przez Ricocheta w programie "Good Morning Washington". Niedawny pretendent do pasa Universal Championship, spytany o możliwość powrotu do NXT, odparł: "Oczywiście, jest to miejsce, które zawsze chciałbym nazywać domem. Bardzo lubiłem tam występować. Szczególnie teraz, gdy mają jeszcze więcej ekspozycji, w każdą środę na antenie USA Network, to duża rzecz. Więc jasne, z całą pewnością. Jeśli tylko będą potrzebowali mojej pomocy, jestem do dyspozycji."

Podczas poniedziałkowych tapingów Ricochet wystąpił w Main Evencie, gdzie pokonał Erica Younga.

Swoje niezadowolenie z pozycji w federacji wyraziły również Tamina oraz Nia Jax. Konsternację fanów wzbudziła szczególne wypowiedź drugiej z zawodniczek, która napisała na Twitterze: "Chyba założę własną grupę 4 Horsewomen, może dzięki temu zacznę być bookowana. Talent nie ma tu nic do rzeczy."

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy