Niesamowite osiągnięcia i rekordy gwiazd WWE podczas SummerSlam

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

Podczas WWE SummerSlam 2018 doszło do kilku ciekawych wydarzeń...

Pierwszym z nich jest fakt, że Roman Reigns stał się pierwszym zawodnikiem, który w swojej karierze posiadał wszystkie istniejące obecnie indywidualne pasy w WWE (nie licząc WWE Cruiserweight Championship, którego nie zdobędzie przez limit wagowy). Wrestler ten posiada aktualnie Universal Championship, a wcześniej był mistrzem WWE, United States oraz Intercontinental. Ponadto jest to były WWE Raw Tag Team Champion (w czasach, kiedy te tytuły nazywały się jeszcze WWE Tag Team Championship). Do pełni szczęścia brakuje mu więc już tylko WWE SmackDown Tag Team Championship.

Charlotte Flair i Trish Stratus. Co łączy te dwie zawodniczki? Od niedzieli to, że obydwie w głównym rosterze WWE aż siedmiokrotnie sięgały po pas kobiet, co stanowi rekord w tej dywizji. Trish to 7x WWE Women's Champion, zaś Charlotte jest 4x WWE Raw Women's Champion (pierwszy reign rozpoczął się, kiedy pas był zwany jeszcze WWE Women's Championship), 2x WWE SmackDown Women's Champion oraz 1 x WWE Divas Champion. Warto dodać, że ponadto Charlotte była NXT Women's Championem, a Stratus... WWE Hardcore Championem!

Mniej prestiżowym wyczynem poszczycić może się także Seth Rollins. Jest on bowiem jednym z siedmiu zawodników, którzy w historii federacji dwukrotnie sięgali po główny pas, pas IC oraz tag team. Wszystko to dzięki pokonaniu Dolpha Zigglera w pojedynku o pas interkontynentalny w zeszłą niedzielę.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy