Niejasna sytuacja Johna Ceny, Fatal 5-Way o Mistrzostwo Interkontynentalne na WM

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Coraz więcej pogłosek pojawia się w związku z walką Johna Ceny na WrestleManii. Chociaż niektóre z portali informowały o obecności Reya Mysterio na zapleczu SmackDown, inne strony internetowe temu zaprzeczają i twierdzą, że nadal planowana jest walka Ceny z Undertakerem. Mysterio co prawda jest bliski podpisania nowej umowy, ale nie pojawił się we wtorek na gali i nie wiadomo, czy plotki o walce z Ceną są prawdziwe. Tymczasem mówi się, że sam John chce walczyć na największej gali roku z Samoa Joe lub właśnie z Mysterio.

Poszukiwania rywala przez Cenę odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Swoją kandydaturę do walki z Johnem zgłosili między innymi ECIII (na TakeOver), Shane Helms, Lance Storm i Chavo Guerrero Jr.

Według najnowszych planów na WrestleManii ma odbyć się Fatal 5 – Way o Mistrzostwo Interkontynentalne. The Miz zmierzy się z Sethem Rollinsem, Finnem Balorem, Eliasem i Braunem Strowmanem. Jeszcze niedawno dużo mówiło się o walce Eliasa z Braunem na największej ze scen, podczas gdy Miz, Balor i Rollins mieli wziąć udział w Triple Threat Matchu.

Komentarze

Komentarze z forum (5)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Przez tyle lat WWE właściwie nie bookowało nigdy Fatal 5 Wayów, a w ostatnim czasie sra nimi na potęgę. Trochę robi się to nudne i pokazuje, że nie mają żadnych dalekosiężnych planów na pasy i kierują się zasadą "upchać jak najwięcej w jednej walce, bo wieloosobówki to super walka biurwo!"

napisane przez Badu w dniu : 01-03-2018

Fatal-5, czyli Elimination Chamber bez Romka, Ceny i klatki? Ok :D

napisane przez TheVillain w dniu : 01-03-2018

TheVillain, Badu chodziło o to, że WWE bookuje ostatnio dużo wieloosobowych walk, więc przyczepienie się do jednego słowa wyrwanego z kontekstu, pokazuję że obce Ci jest czytanie ze zrozumieniem. Czytając Twoje posty, można się do tego przyzwyczaić.

Fajnie by było, jakby na stronie pojawiła się możliwość oceniania postów. Łapka w górę i w dół byłaby idealnym rozwiązaniem.

napisane przez JohnBoy w dniu : 01-03-2018

JohnBoy, PHG chodziło o to, że proponowana walka jest niemal identyczna z main eventem Elimination Chamber, z wyłączeniem elementów, które wymienił, więc przyczepienie się do jego posta pokazuje, że nadal się nie zmieniłeś.

A takie feature'y to są na grupie Wrestling Polska, gorąco zapraszam.

napisane przez K-PEL-K w dniu : 01-03-2018


Cytat: K-PEL-K

JohnBoy, PHG chodziło o to, że proponowana walka jest niemal identyczna z main eventem Elimination Chamber, z wyłączeniem elementów, które wymienił, więc przyczepienie się do jego posta pokazuje, że nadal się nie zmieniłeś.Dokładnie o to chodziło, powtarzają motyw z przed chwili...

napisane przez TheVillain w dniu : 01-03-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy