Nie żyje Bob Armstrong, plany na WM 37, kto wygrał w rankingu PWI?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1426

"Road Dogg" Brian James i Scott Armstrong poinformowali o śmierci Hall of Famera "Bulleta" Boba Armstronga. Zmarł, mając 80 lat. Od dawna walczył z nowotworem. W trakcie kariery wielokrotnie zdobywał pasy NWA. Co ciekawe, jeszcze w 2019 walczył na galach niezależnych organizacji. Amstrong miał czterech synów - każdy z nich także był wrestlerem.


Wrestling Observer Newsletter informuje, że WWE w planach na WrestleManię 37 wciąż ma walkę Randy'ego Ortona z Edge'em. Na szali znajdzie się WWE Championship. Orton co prawda na SummerSlam przegrał z Drew McIntyre'em, ale zdecydowano się na kontynuację ich rywalizacji. Więc wielce prawdopodobne, że te plotki rzeczywiście się sprawdzą, a kreatywni specjalnie przedłużają feud. Natomiast raczej nie będzie to walka zamykająca WM, a tak sugerowały pierwsze doniesienia.

Jon Moxley z All Elite Wrestling został wrestlerem roku w tradycyjnym zestawieniu PWI. Rok temu na tej liście triumfował Seth Rollins. Ranking uwzględnia okres od 1 lipca 2019 roku do 30 czerwca roku 2020.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy