New Day oraz Revival zawalczą w Ladder Matchu, Paige krytykuje WWE, Faworytka Royal Rumble

Arkao
Newsów: 1409

WWE poinformowało, że pojedynek między The Revival a New Day na gali TLC otrzyma specjalny gimmick match. Te dwie drużyny w walce o pasy drużynowe SmackDown spotkają się w jednym ringu, ale mistrzostwo zostanie zawieszone nad ringiem. Nie zawalczą oni jednak w TLC Matchu, a w klasycznym Ladder Matchu. Big E oraz Kofi Kingston mają wiele doświadczenia w tego rodzaju walkach, bo wielokrotnie brali w nich udział.

Paige w ostatnim występie w programie Coreya Gravesa wyraziła swoje oburzenie obecną sytuacją w dywizji kobiet. Stwierdziła ona, że oczywiście największe gwiazdy są promowane, ale jednak wiele kobiet nie może pokazać pełni swoich umiejętności. Są to bardzo ciekawe słowa, patrząc na fakt, że kilka tygodni temu Becky Lynch, Shayna Baszler oraz Bayley kończyły Survivor Series, czyli jedno z najważniejszych PPV w WWE.

Pozostając w temacie kobiet - nadal głównym faworytem do wygrania Royal Rumble Matchu według bukmacherów jest Ronda Rousey. Kurs na byłą mistrzynię UFC jest jednak bardzo wysoki. Za nią znajdują się Shayna Baszler, Charlotte Flair oraz Lacey Evans i Nia Jax. Z każdym tygodniem powinno się jednak wyjaśniać coraz więcej w kwestii Royal Rumble.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy