Narzekania na NXT 2.0, Undertaker na zapleczu Royal Rumble, Spoilery ze SmackDown

Giero
Newsów: 2046

NXT 2.0 jak na razie nie realizuje celów, które założyli sobie oficjele przy rebrandingu. Zdaniem "WrestleVotes" na zapleczu pojawiły się już narzekania na zainteresowanie show, choć mija zaledwie kilka miesięcy od zmian. Są głosy, że zmiany być może przyszły za szybko, a na razie nowe gwiazdy nie stały się tak popularne, jakby tego sobie życzono. Ale póki co, nie ma co czekać na kolejne zmiany wokół NXT.

Przy okazji Royal Rumble na zapleczu ma pojawić się The Undertaker. Jest to związane ze wsparciem dla jego małżonki - Michelle McCool, która weźmie udział w kobiecym Royal Rumble Matchu. Organizacja zapewne wykorzysta to, by przy okazji nagrać trochę materiałów do dokumentów na WWE Network.
_____________________________________________

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego epizodu SmackDown!

W Dark Matchu przed SmackDown ponownie udział wzięły gwiazdy NXT. Tym razem jednak byli to LA Knight i Roderick Strong. Knight odniósł zwycięstwo.

Dość niespodziewanie mieliśmy kilka niespodzianek w trakcie samego SmackDown. W segmentach na zapleczu wystąpili Jeff Jarrett i Eric Bischoff. Natomiast wśród publiczności pokazała się Summer Rae, która weźmie udział w kobiecym Royal Rumble Matchu.
Szczególnie obecność Rae wywołała kontrowersje, bowiem została podpisana jako "WWE Legend", co wywołało dużo dyskusji w mediach społecznościowych.

Seth Rollins i Roman Reigns ponownie skonfrontowali się. Sporo osób zwróciło uwagę na to, że Rollins podczas otwierającego segmentu wspomniał o Jonie Moxleyu (nie jako Dean Ambrose) w kontekście przeszłości The Shield. Nazwisko Jona padło jeszcze raz w trakcie main eventu, wśród komentatorów.
W samej walce wieczoru Kevin Owens i Seth Rollins pokonali The Usos, ale przez DQ po interwencji Reignsa. Według ustalonych założeń - Usos nie będą mogli być obecni przy ringu podczas walki o WWE Universal Championship na Royal Rumble. Na szali był też title shot Rollinsa.

Walki zapowiedziane na kolejne SmackDown:
* Naomi vs. Sonya Deville
* New Day vs. Madcap Moss & Happy Corbin

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy