Najważniejsze wydarzenia z Raw (spoilery dotyczące Crown Jewel i Evolution)

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1090

Na ostatnim Raw oficjalnie potwierdzono, że Shawn Michaels powraca na ring. Na WWE Crown Jewel HBK i Triple H zawalczą z Kane'em i The Undertakerem.

Podczas Raw Bobby Lashley postanowił zaatakować Kevina Owensa po ich walce. Wyraźnie wskazuje to na heel turn Lashleya. Jednocześnie WWE ogłosiło potem, że Owens zmaga się z urazami w obydwu kolanach. Oczywiście wygląda to na element feudu między zawodnikami.

Heel Turn odnotowały także siostry Bella. Brie i Nikki zaatakowały Rondę Rousey po ich walce trzech na trzech z Riott Squad. Wygląda na to, że tym samym spełniły się plotki, jakoby Rousey miała postawić WWE Raw Women's Championship na szali w walce z Nikki Bellą na gali Evolution.

Oficjalnie powróciła Lita. Okazało się, że na Evolution wraz z Trish Stratus zawalczą z Alexą Bliss i Mickie James w tag team matchu.

W spoilerze zaktualizowana karta gali WWE Evolution:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Szkoda, że wraca. Zrobił piękną walkę na zakończenie kariery. Z Takera można było coś jeszcze wtedy wycisnąć. Teraz już nie. Oba teamy, DX i BoD, to prehistoria. Ale to było chyba nieuchronne. Jak HBK się złamał teraz, to za kilka latek też się złamie. Jak wielu z nich zresztą. :)

napisane przez Ghostwriter w dniu : 11-10-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy