Najważniejsze wydarzenia z Raw, Kto wystąpił na gali? Kontuzja zawodnika?(UPDATE)

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Uwaga! Poniższa paczka newsów zawiera otwarte spoilery z Raw.

Raw odbyło się w American Airlines Center, w Dallas.

Mimo przegranej na WrestleManii, Shane McMahon zjawił się na Raw, by podziękować fanom. Podczas segmentu Vince McMahon zdecydował się powierzyć synowi kontrolę nad tym jednym odcinkiem czerwonej tygodniówki, co wkrótce może doprowadzić do kontynuacji storyline'u z jego udziałem i dłuższego pobytu w WWE.

Nieobecni byli za to: Triple H, Stephanie McMahon, Dean Ambrose, Brock Lesnar, The Undertaker, John Cena i The Rock.

Na Raw doszło do walki o WWE Tag Team Championship. Big E i Kofi Kingston pokonali Sheamusa i Kinga Barretta. Po walce pozostali członkowie League of Nations zaatakowali Barretta, który został spinowany, nazywając go „najsłabszym ogniwem”. Potem sami padli ofiarami ataku ze strony Wyatt Family. Należy przypomnieć, że kontrakt Barretta niedługo się kończy, a on sam nie planuje jego przedłużenia. Jest to więc prawdopodobnie oznaka jego rychłego zniknięcia i początek storyline'u, który do niego doprowadzi.

Na gali zadebiutowała gwiazda NXT, Apollo Crews. W swojej pierwszej walce pokonał Tylera Breeze’a.Doszło również do debiutu Enzo Amore i Colina Cassady’ego. Panowie pojawili się bez Carmelli po walce The Dudley Boyz i braci Uso. Weszli do ringu i wygłosili swoje standardowe promo, podczas gdy Bubba Ray i D-Von stali na rampie. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce dojdzie do feudu obu drużyn.
Wygląda na to, że Baron Corbin na stałe awansował do głównego rosteru. Na Raw stoczył walkę z Dolphem Zigglerem, która zakończyła się podwójnym wyliczeniem. W czasie pojedynku słychać było chanty „You sold out!”. Publiczność kierowała je do członka ochrony, który zabierał fanom piłki plażowe.

The Miz pokonał Zacka Rydera i po raz piąty w karierze zdobył Mistrzostwo Interkontynentalne. Przyczyniła się do tego jego żona, Maryse, która spoliczkowała ojca Rydera, odwracając tym samym uwagę byłego już mistrza. Wcześniej Miz wdał się w pyskówkę z ojcem Zacka, który go popchnął. Wszystko wskazuje na to, że Maryse zostanie w federacji na dłużej, jest bowiem zapowiadana na SmackDown, na którym odbędzie się starcie rewanżowe pomiędzy jej mężem i Zackiem Ryderem.


WWE wyemitowało nową winietę z udziałem Primo i Epico z Puerto Rico. Wygląda więc na to, że federacja na dobre skończyła z projektem „Los Matadores”. Nie wiadomo, kiedy zawodnicy zadebiutują w nowych gimmickach.
Main eventem Raw był Fatal 4-Way Match o tytuł pretendenta do WWE World Heavyweight Championship. Starcie wygrał AJ Styles, który pokonał Kevina Owensa, Chrisa Jericho i, powracającego po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, Cesaro. Ten ostatni zastąpił w walce Samiego Zayna, który został wcześniej zaatakowany na zapleczu przez Kevina Owensa.
W tej chwili nie wiadomo, czy kontuzja Samiego Zayna to tylko element storyline’u, czy faktyczny uraz. Kiedy Kevin Owens wyrzucił go z ringu, ten wylądował na ramieniu, a fani zgromadzeni na arenie twierdzą, że trzymając się za nie, szybko udał się na zaplecze. Później został zaatakowany przez Owensa na zapleczu i nie mógł wziąć udziału w walce wieczoru. Nie jest tajemnicą, że Zayn w przeszłości zmagał się z kontuzjami ramienia. Więcej informacji na temat stanu jego zdrowia powinniśmy poznać wkrótce.
UPDATE: Media donoszą w tej chwili, że kontuzja Zayna jest jedynie elementem storyline'u, a on sam jedynie dobrze sprzedawał akcję.

Karl Anderson i Doc Gallows byli obecni w Dallas, jak jednak wiemy, nie pojawili się ani na WrestleManii, ani na Raw. Według ostatnich informacji mieli oni zacząć na wczorajszym Raw feud z The New Day, jednak tak się nie stało.

Za tydzień gościem specjalnym Raw będzie znany psycholog i osobowość telewizyjna, Dr. Phil.

Na SmackDown zapowiadany jest kolejny debiut gwiazd z NXT. Tym razem chodzi o The Vaudevillains.

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Główny roster nie kupi gimmicku Vaudevillians. Skończą jak Tyler Breeze, czy Ascension.


Cytat:

W tej chwili nie wiadomo, czy kontuzja Samiego Zayna to tylko element storyline’u, czy faktyczny uraz.


https://twitter.com/MikePWInsider/status/717183562093621248

napisane przez urbino w dniu : 05-04-2016


Cytat: urbino

Cytat:
W tej chwili nie wiadomo, czy kontuzja Samiego Zayna to tylko element storyline’u, czy faktyczny uraz.


https://twitter.com/MikePWInsider/status/717183562093621248


Dzięki. Na stronie, z której brałam newsa było tylko tyle, ile napisałam. Teraz już widzę update'y. Zaraz też zrobię.

napisane przez Amy w dniu : 05-04-2016

Sami to dopiero umie trollować. :)

A VV po mnie spływa. Teraz nawet New Day są ciekawsi.

napisane przez Ziomaletto w dniu : 05-04-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy