Najważniejsze spoilery z najnowszego Raw, walka zapowiedziana na kolejny tydzień

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1374

Newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego odcinka Monday Night Raw!

Poznaliśmy pierwszą walkę w karcie gali Day 1 zaplanowaną na 1 stycznia 2022 roku.
Pierwotnie Seth Rollins miał zmierzyć się jeden na jeden z Big E'm o WWE Championship. Jednak w trakcie najnowszego Raw Kevin Owens wynegocjował z Adamem Pearce'em i Sonyą Deville potencjalnego title shota. Warunkiem było pokonanie Big E w walce wieczoru. W trakcie main eventu Rollins zaatakował Owensa, co formalnie oznaczało zwycięstwo KO. Tym samym WWE ustaliło na Day 1 Triple Threat Match o WWE Championship.

Link do filmu

Link do filmuDość niespodziewanie podczas Raw kontynuowano storyline z Vince'em McMahonem i Austinem Theorym. Prezes WWE wezwał młodego zawodnika do siebie, by obserwować wspólnie część gali i szukać niespodziewanych rzeczy. Ostatecznie na sam koniec... to sam Vince spoliczkował znienacka Austina jako nauczkę i lekcję, by oczekiwać niespodziewanego.

Link do filmu


Z ważnych wydarzeń warto odnotować jeszcze jedną konfrontację. Zgodnie z zapowiedziami po raz pierwszy od Crown Jewel wystąpił Edge. Rated R Superstar szybko stanął twarzą w twarz... z Mizem i Maryse. The Miz pojawił się w telewizji po raz pierwszy od sierpnia, a Maryse od kwietnia. Ich segment sugeruje kolejny feud.

Link do filmu


Na najbliższe Raw potwierdzono walkę o mistrzostwo kobiet. Becky Lynch zmierzy się z Liv Morgan, która kilka tygodni temu wywalczyła miano pretendentki.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy