Najważniejsze ogłoszenia z Raw (spoilery), status Kevina Owensa, NXT TakeOver

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

WWE poinformowało, że Kevin Owens wzmaga się z wieloma urazami, między innymi żeber i ramion. Kontuzji miał doznać po upadku na stół komentatorski na Extreme Rules. Został na niego zrzucony z klatki przez Brauna Strowmana. Oczywiście jest to raczej część storyline'u i Owens powinien powrócić na Raw w okolicach SummerSlam. Brany jest pod uwagę rewanżowy pojedynek Owensa z Strowmanem.

Tymczasem na Raw ostatecznie pojawił się Paul Heyman. Adwokat potwierdził, że Brock Lesnar będzie bronić WWE Universal Championship na SummerSlam. Generalny Manager - Kurt Angle wyznaczył dwa Triple Threat Matche. Zwycięsko wyszli z nich Bobby Lashley i Roman Reigns, którzy zmierzą się ze sobą za tydzień o miano pretendenta.

Z kolei Ronda Rousey ponownie została zawieszona przez GM'a za kolejny atak na Alexie Bliss. Jednocześnie jednak Angle ogłosił, że na SummerSlam może dojść do walki Bliss - Rousey o mistrzostwo kobiet Raw, o ile Ronda wytrzyma bez ponownych ataków na przeciwniczkę.

Natomiast za tydzień zobaczymy rewanż o WWE Raw Tag Team Championship. Bo Dallas i Curtis Axel postawią pasy mistrzowskie na szali w konfrontacji z Brayem Wyattem i Mattem Hardym.

WWE potwierdziło wczoraj wieczorem, że ponownie zobaczymy WarGames. Tym razem świadkami tej walki będą fani w Staples Center, 17 listopada.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy