Najbliższe plany dla dywizji Cruiserweight, Samoa Joe obecny przed TakeOver

Arkao
Newsów: 1409

Na poniedziałkowym Raw doszło do kilku segmentów, w których legendy federacji atakowały członków czerwonego brandu. Pierwszą ofiarą był Heath Slater, który wpadł w ręce Dudley Boyz, a następnie otrzymał 3D na stół. Później grupa Revival stała się celem ataku legendarnego DX, Razora Ramona oraz The Club. Co ciekawe, pierwotnie Triple H, Shawn Michaels i ich przyjaciele mieli otrzymać segment z Enzo Amore, ale plany zostały zmienione po zawieszeniu mistrza dywizji Cruiserweight.

Pozostając w temacie dywizji Cruiserweight, finalnie na Royal Rumble nie zobaczymy walki mistrzowskiej o pas wagi do 205 funtów. Wszystko wskazuje jednak na to, że ogłoszony zostanie turniej, który wyłoni nowego championa. Nie znamy jeszcze składu tej rywalizacji, ale jednym z głównych faworytów jest Cedric Alexander.

Jak wiadomo, kilkanaście dni temu kontuzji nogi doznał Samoa Joe, który prawdopodobnie opuści tym samym minimum kilka tygodni. Były NXT Champion pojawi się jednak w panelu sobotniego Pre Show przed NXT TakeOver. Oprócz niego znajdą się tam także Renee Young, Corey Graves, Sam Roberts oraz Charly Caruso.

Na kilka dni przed Royal Rumble wiadomo, że w panelu przed niedzielną galą pojawią się Renee Young oraz David Otunga. Przypomnijmy, że Pre Show ma trwać dwie godziny, jak to bywa przy okazji wielkiej gali PPV.

Walka wieczoru dzisiejszego NXT:


Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Niech nowym mistrzem zostanie Jack Gallagher :P

napisane przez filomatrix w dniu : 25-01-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy