WWE 2k23 Even Stronger

Możliwy termin powrotu WWE do Arabii Saudyjskiej, spoilery z Raw i karta Survivor Series

Giero
Newsów: 1582

WWE prawdopodobnie dość szybko zawita ponownie w Arabii Saudyjskiej. "PWInsider" podało, że kolejna gala odbędzie się tam w lutym pod nazwą Super Showdown. Dla przypomnienia - organizacja w październiku powróciła do Rijad po przerwie wywołanej pandemią koronawirusa.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego odcinka Monday Night Raw!

W miniony weekend WWE postanowiło ogłosić składy zespołów Raw i SmackDown na Survivor Series. W czerwonym teamie pierwotnie znalazł się choćby Dominik Mysterio. Adam Pearce postanowił jednak skorygować to, tłumacząc się, iż każdy poza Dominikiem w teamie Raw jest byłym WWE Championem. Postanowił dać młodemu Mysterio wyzwanie... w postaci walki z powracającym Bobbym Lashleyem. Lashley dość łatwo rozprawił się z rywalem i został dołączony w jego miejsce do składu Raw.

Link do filmu


Ponadto poznaliśmy dwie kolejne walki, które zobaczymy podczas Survivor Series. Zgodnie z motywem gali - będą to międzybrandowe starcia. Reprezentujący Raw WWE Champion Big E zmierzy się z Universal Championem Romanem Reignsem ze SmackDown. Z kolei mistrzyni czerwonego brandu - Becky Lynch ma zawalczyć z mistrzynią kobiet SD - Charlotte Flair. Oczywiście o ile po drodze nie dojdzie do zmian wśród mistrzów.

Aktualna karta walk na Survivor Series:

5-on-5 Traditional Survivor Series Elimination Match
Team Raw (Bobby Lashley, Rey Mysterio, Finn Balor, Kevin Owens, Seth Rollins) vs. Team SmackDown (Drew McIntyre, Jeff Hardy, King Xavier Woods, Sami Zayn, Happy Corbin)

5-on-5 Traditional Survivor Series Elimination Match
Team Raw (Bianca Belair, Liv Morgan, Carmella, Queen Zelina Vega, WWE Women's Tag Team Champion Rhea Ripley) vs. Team SmackDown (Sasha Banks, Shotzi, Natalya, Aliyah, Shayna Baszler)

Champion vs. Champion
WWE Champion Big E vs. WWE Universal Champion Roman Reigns

Champion vs. Champion
Raw Women's Champion Becky Lynch vs. SmackDown Women's Champion Charlotte Flair

Wspomniałem o możliwych zmianach, bowiem Liv Morgan wygrała Fatal 5 Way i została nową pretendentką do mistrzostwa Raw. Dokonała tego, pokonując Carmellę, Queen Zelinę, Biancę Belair i mistrzynię WWE Women's Tag Team Rheę Ripley.

Na Raw mieliśmy także trochę zamieszania wokół WWE 24/7 Title. Zaczęło się od pojedynku Reggiego z Drakiem Maverickiem. Drake wygrał, ale pas natychmiast zabrał mu Tozawa. Do tego wszystkiego włączyli się komentatorzy. Najpierw niespodziewanie Tozawę przypiął Corey Graves, a potem od niego mistrzostwo przejął Byron Saxton. Maverick odzyskał szybko tytuł (po raz ósmy), a następnie ponownie mistrzem został Reggie, przypinając Drake'a.

Link do filmu


W walce wieczoru Kevin Owens zmierzył się z Sethem Rollinsem. Owens przegrał przez wyliczenie poza ringowe, a drogę przypadkowo zablokował mu Big E. KO nie wytrzymał i zaatakował WWE Championa, co skończyło się tym, iż Big E musiał opuszczać arenę z pomocą innych.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy