Możliwy feud w NXT, Dzisiejsze tapingi NXT
Dziś w nocy odbędą się ostatnie tapingi NXT przed Takeover: Brooklyn. Tak więc jutro będzie już znana nieoficjalna karta gali poprzedzającej Summerslam. Dzień później odbędzie się live event NXT w Cocoa Beach.
Wiele osób na zapleczu NXT było niezadowolone z faktu, że Kevin Owens nie pożegnał się z NXT już po gali "The Beast in the East". Kanadyjczyk będzie bardzo zapracowany podczas weekendu z Summer Slam, gdy to wystąpi na Takeover i zapewne także na SummerSlam.
Pozostając w temacie NXT to bardzo prawdopodobny jest feud między Finnem Balorem oraz Samoa Joe. Wiele osób uważa, że to tylko kwestia czasu, bowiem po odejściu Owensa z rozwojówki dwójka ta będzie zdecydowanie czołówką NXT. Bardzo możliwe, że taką walkę zobaczymy już w najbliższym czasie, bo Vince McMahon chce widzieć Irlandczyka w głównym rosterze.
Po odejściu Kevina Owensa z NXT do końca roku głównymi gwiazdami w "złotym rosterze" mają być Finn Balor, Enzo Amore, Colin Cassady, Bayley, Hideo Itami, Mojo Rawley, Blake&Murphy, Alexa Bliss oraz Uhaa Nation. Brakuje na tej liście Samoa Joe więc możliwe jest to, że zobaczymy go w głównym rosterze jeszcze w tym roku.
Przemówienie Samiego Zayna z ostatniego odcinka NXT.
Najlepsza możliwa zapowiedź walki o pas NXT
- Początek feudu między Undertakerem i Stingiem, Powód gorszego poziomu Smackdown
- Oglądalność gal WWE i TNA w USA (Ratingi) - Aktualizacja (Rok 2014, 2015)
Komentarze z forum (6)
Skomentuj newsaAż tyle gwiazd miałoby wejść do MR? Podejrzewam, że jedynie część z nich. Finna bym jeszcze zostawił, najlepiej na RAW po WM, to samo Hideo. Enzo i Colin mogliby debiutować, ponieważ mają szansę na pojawienie się w jakiejś walce tag team na WM, a wyżej wymieniona dwójka może po prostu stracić na tym, że zadebiutują tuż przed drogą do największej ze scen a i jakiejś roli by nie odegrali. Blake&Murphy, Bliss, Mojo to chyba jakiś żart. Uhaa jeszcze nie zadebiutował a już jest głównym faworytem... oj Breeze musi być wkur***y :twisted:
Joe w NXT jest strasznie...nijaki. Nie ukrywam, że ciężko mi się go ogląda. Jakiegoś wielkiego popu też nie ma.
Ownes dalej w NXT to tylko gratka dla jego fanów i chyba są sporzy zazdrośnicy jego talentu w szatni WWE :lol:
"Brakuje na tej liście Samoa Joe więc możliwe jest to, że zobaczymy go w głównym rosterze jeszcze w tym roku."
hehe trochę brzmi to jak paradoks.To tak jakbyś napisał: na liście startowej brakuje Bolta, więc możliwe, że zobaczymy go w finale :lol:
Cytat: smartfan
"Po odejściu Kevina Owensa z NXT do końca roku głównymi gwiazdami w "złotym rosterze" mają być [...]"
Złoty roster (NXT), nie główny roster. :)
Ahh no to wszystko wyjaśnia :) Kolejny fail..Ale i tak co tam robi Mojo czy Blake&Murphy? :)
Hola hola, ale arkao napisał, że na tej liście brakuje Samoa Joe, który raczej TEŻ BĘDZIE W GŁÓWNYM ROSTERZE.. także o co chodzi? :shock:
Cytat: smartfan
Hola hola, ale arkao napisał, że na tej liście brakuje Samoa Joe, który raczej TEŻ BĘDZIE W GŁÓWNYM ROSTERZE.. także o co chodzi?
no tez, bo on i Steen :)
Okej, bo po prostu zabrzmiało to tak, jakby było to odniesienie do poprzedniej informacji o ,,złotym rosterze", więc nieco wprowadziłeś mnie w błąd :D
Cytat: smartfan
Po prostu czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.
Komentarze