Morderstwo podczas gali! Podsumowanie TLC 2020

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1508

Za nami ostatnia gala PPV od WWE w 2020 roku - TLC. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wydarzeń z tego show.

Do kick-off show w ostatniej chwili dodano eight-man tag match. Big E, Daniel Bryan, Otis i Chad Gable pokonali Samiego Zayna, Kinga Corbina, Shinsuke Nakamurę i Cesaro. Co ważniejsze - ostateczne przypięcie zdobył Big E na Zaynie, Intercontinental Championie.


Główną część gali otworzyła walka o WWE Championship. Drew McIntyre obronił pas, ale pojedynek w trakcie przerodził się... w Triple Threat Match. The Miz postanowił zrealizować walizkę Money in the Bank, lecz nieskutecznie.

Sasha Banks obroniła WWE SmackDown Women's Championship, poddając Carmellę.

Poznaliśmy za to nowych WWE Raw Tag Team Champions. Cedric Alexander i Shelton Benjamin z Hurt Business pokonali The New Day.


Podczas gali do akcji powróciła Charlotte Flair. Zgodnie z doniesieniami - dołączyła do Asuki. Pokonały Nię Jax i Shaynę Baszler, tym samym zostając nowymi WWE Women's Tag Team Champions. Flair uzupełniła kolekcję pasów mistrzowskich kobiet, zdobywając każdy możliwy w trakcie swojej kariery. Dla Charlotte była to pierwsza walka od czerwca.

Link do filmu


Roman Reigns zwycięsko wyszedł z TLC Matchu z Kevinem Owensem. Zobaczyliśmy bardzo dobry pojedynek, od początku na szybkich obrotach i z wieloma efektownymi akcjami. Oczywiście nie zabrakło także elementów pomocy Reignsowi ze strony Jeya Uso.

Dość niespodziewanie galę zamykał Firefly Inferno Match. Co ciekawe, WWE postawiło na klasyczne zasady, ale w płomieniach nie znalazły się liny, a były one wokół areny. Randy Orton oficjalnie został zwycięzcą - podpalił najpierw Fienda, a potem wykonał RKO. Na sam koniec... spalił całkowicie postać Fienda i galę zakończyliśmy widokiem triumfującego Ortona.


Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Słyszałem, że od teraz przynoszenie broni na walki NO DQ jest dozwolone :D RIP wrestlerzy.

napisane przez CzaQ w dniu : 22-12-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy