Money in the Bank, SummerSlam, "kontuzja" gwiazdy, Rob Gronkowski

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Walki o walizki Money in The Bank zostały nagrane w tym tygodniu, ale podobno był to długi i żmudny proces. Filmowanie materiału zaczęto z samego rana, a skończono prawie o północy, a w międzyczasie dochodziło do licznych przerw. Możemy się spodziewać, że tegoroczne ladder matche będą miały bardziej "filmowy" charakter, podobnie jak chociażby Boneyard Match pomiędzy Undertakerem i AJ'em Stylesem z WrestleManii.

Na ten moment nie zmieniają się plany odnośnie do SummerSlam. Show teoretycznie ma się odbyć 23 sierpnia w TD Garden w Bostonie, jednak wydaje się, iż kwestią czasu jest przeniesienie gali do innej lokalizacji. Prawie na pewno też nie uświadczymy widowni na trybunach.

WWE ogłosiło, że po ataku Barona Corbina na Eliasa z ostatniego SmackDown ten drugi doznał kontuzji i ma złamane palce u rąk oraz stłuczoną krtań. Jest to oczywiście storyline, który może doprowadzić do dłuższego programu obu panów.

Obecny mistrz 24/7 Rob Gronkowski wrócił do NFL. WWE oczywiście w swoim stylu pogratulowało zawodnikowi, zastrzegając jednak, że zasada "24/7" obowiązuje go także na boiskach futbolu amerykańskiego. Na razie nie wiemy, jak wpłynie to na karierę Gronkowskiego w federacji McMahona, choć spekulowano, iż może on stoczyć walkę na SummerSlam.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 22-04-2020 18:16:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy