Money in the Bank 2022 - Podsumowanie gali

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

Za nami gala Money in the Bank 2022. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń.

Główną część show poprzedził kick-off, w którym jednak nie doszło do jakiejkolwiek walki.

Link do filmu


Natomiast sam premium live event otworzył kobiecy Money in the Bank Ladder Match. Walka trwała nieco ponad 16 minut, a ostatecznie po walizkę sięgnęła Liv Morgan. Tym samym zyskała możliwość zdobycia pierwszego tytułu mistrzowskiego w karierze.

W kolejnym pojedynku Bobby Lashley odebrał mistrzostwo Stanów Zjednoczonych z rąk Theory'ego. Lashley zdołał poddać rywala, tym samym już po raz trzeci zdobył pas US.

Podobna sztuka nie udała się Carmelli, która z kolei przegrała z Biancą Belair w starciu o mistrzostwo kobiet Raw. Po ostatnim gongu Carmella zaatakowała jeszcze mistrzynię, co zwiastuje kontynuację rywalizacji.

The Usos po efektownej walce pokonali Street Profits i nadal są niekwestionowanymi mistrzami tag team. Warto jednak podkreślić, iż w decydującym momencie Montez Ford podniósł bark, czego sędzia nie zauważył podczas przypięcia.

Ronda Rousey natomiast obroniła mistrzostwo SmackDown w konfrontacji z Natalyą, poddając ją. Potem jednak straciła pas na rzecz Liv Morgan, która zdecydowała się na realizację kontraktu MITB jeszcze tego samego wieczora. Liv tym samym zdobyła pierwszy pas mistrzowski w swojej karierze.


W trakcie gali wyemitowano tajemnicze promo. Sporo osób sugerowało w mediach społecznościowych, iż może to być Bray Wyatt. Więcej jednak wskazuje na to, że wkrótce powróci Edge.

Link do filmu


Niespodzianka czekała nas przy okazji męskiego Money in the Bank Ladder Matchu, który zamykał galę. Przed samym pojedynkiem Adam Pearce ogłosił, iż do składu walki zostaje dodany Theory - i to on sięgnął po walizkę z kontraktem.


Warto odnotować, że już po zejściu gali z wizji Happy Corbin zaatakował Pata McAfee.
Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy