MLW pozwało WWE, kto kieruje NXT? spoilery z najnowszego NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

Major League Wrestling pozwało WWE. MLW zarzuca organizacji Vince'a McMahona nieuczciwe praktyki na rynku i dyskryminację innych podmiotów. Konkretniej WWE miało kontaktować się z osobami związanymi na wyłączność z MLW i namawiać ich do rozwiązania umów z dotychczasowym pracodawcą. MLW przygotowało pozew na 19 stron i wygląda na to, że łatwo nie odpuści rywalom.

Po ostatnich zmianach w sztabie oficjeli doszło też do przekształcenia się statusu NXT. O ile do tej pory było niezależnie zarządzane przez ekipę Triple H'a, teraz ma to wyglądać bardziej tak jak w przypadku Raw i SmackDown. Główne decyzje będą należeć do Bruce'a Pricharda i Christine Lubrano. Choć kierującym Creative Teamem będzie Johnny Russo, będzie on zależny od wspomnianej dwójki.

Poniższe newsy zawierają otwarte, najważniejsze spoilery z najnowszego odcinka NXT!

Santos Escobar pokonał Xyona Quinna w walce otwierającej show. Stawką była przyszłość Elektry Lopez. Ona sama w decydujących momentach oszukała Quinna, wyprowadzając mu Low Blow poza ringiem i tym samym pomagając Santosowi.

Von Wagner po zeszłotygodniowym ataku na jednego z fanów NXT został zawieszony. Szybko okazało się, że zawieszenie nie jest już aktywne, bo ktoś zapłacił karę Wagnera. Nie zdradzono tożsamości tej osoby.

Edris Enofé i Malik Blade zakwalifikowali się do 2022 Dusty Rhodes Tag Team Classic. Oficjalnie pokonali Joe Gacy'ego i Harlanda, wobec ich dyskwalifikacji. Harland kontynuował atak na Blade'a, mimo ostrzeżeń sędziego i wyliczeń.

W walce wieczoru AJ Styles pokonał Graysona Wallera, choć trzeba przyznać, iż ten postawił wysokie warunki. Po pojedynku powrócił LA Knight, który zaatakował Wallera.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy