Miz dementuje plotki o kontuzji, status Brie Belli

Giero
Newsów: 1906

The Miz zdementował na Twitterze informacje o jego kontuzji:
W ostatnich tygodniach informowaliśmy o różnych spekulacjach dotyczących sytuacji Brie Belli. Według ostatnich wieści, jej kontrakt wygasa w czerwcu, w związku z tym po WrestleManii Brie ma ogłosić zakończenie kariery. Federacja nastawiała się na taki krok, w związku z tym nie przygotowywała żadnych planów dla zawodniczki na kolejne tygodnie. Mimo wszystko można się spodziewać, że nadal będzie trwała współpraca dotycząca Total Divas i Brie w następnych miesiącach będzie brała udział w nagraniach do kolejnych odcinków.

Mojo Rawley i Zack Ryder w ostatnich dniach pracowali zarówno na live eventach NXT, jak i głównego rosteru. Od razu narodziło się mnóstwo plotek, jakoby po WrestleManii XXXII byli w czołówce kandydatów do awansu z NXT.

Dean Ambrose w wywiadzie z CBS Sport stwierdził, że w walce z Brockiem Lesnarem ważniejsza będzie psychika niż wytrzymałość. Powiedział, że w swojej karierze miał już do czynienia wielokrotnie z pinezkami, drutem kolczastym, czy nawet z palącym się szkłem, więc jest ciekaw, jak długo Lesnar będzie w stanie go obijać, aż osiągnie poziom frustracji.

Kolejne WWE Fury:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Jutro lany poniedziałek, zatem... ;)
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy