Mickie James oficjalnie zapowiada swój powrót do ringu, wydarzenia z NWA Powerrr 33

Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 719

Na swoim koncie na Instagramie Mickie James umieściła filmik, w którym porusza kilka tematów dotyczących NWA. Przede wszystkim, James opowiedziała o swojej roli jako producentki przy kobiecym PPV od NWA (nazwanym oficjalnie NWA Empowerrr). Mickie zaznaczyła, że czeka na zgłoszenia wrestlerek chcących wziąć udział w tym PPV. Była zawodniczka WWE potwierdziła oficjalnie, że w odbywającym się dzień po NWA Empowerrr NWA 73 PPV wystąpi jeszcze raz w ringu. Jej przeciwniczka na razie nie została ogłoszona.

W wywiadzie dla WhatCulture NWA World Heavyweight Champion Nick Aldis zdradził, że według słów Edge'a, pojedynki Aldisa w NWA były inspiracją przy "składaniu do kupy" The Greatest Wrestling Match Ever z Randym Ortonem z zeszłorocznego Backlash PPV.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początku odcinka Joe Galli zapowiedział, że 13 lipca rusza turniej The Champions Series, w którym udział wezmą NWA World Heavyweight Champion Nick Aldis, NWA Women's Champion Kamille oraz pozostali zawodnicy, a nawet legendy NWA. Więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia zostanie podanych już wkrótce.

W dark matchu odcinka NWA Powerrr w poprzednim tygodniu (NWA High Voltage) Sal Rinauro pokonał PJ'a Hawxa oraz Colby'ego Corino i został nowym pretendentem do tytułu NWA Television, obecnie w posiadaniu The Pope'a. W tym tygodniu Sal wygłosił promo przy ringu i został zaatakowany przez Corino, co stanowi dalsze rozwinięcie ich rywalizacji. W spoilerze pojedynek o tytuł pretendenta z zeszłego tygodnia.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Kyle Davis poinformował fanów o tym, że mający się odbyć w tym tygodniu pojedynek Sala Rinauro i The Pope'a z pasem NWA Television na szali został przełożony. Davis dał znać także, co fani NWA jeszcze dzisiaj zobaczą, a przeszkodzili mu w tym Tyrus i jego menadżer Austin Idol. Idol ogłosił swojego klienta gwiazdą i zapewnił, że ich krucjata przeciwko Pope'owi jeszcze się nie skończyła. Segment zakończył się teaserem konfrontacji pomiędzy Tyrusem a Pope'em, który pojawił się w międzyczasie w ringu.

W wyniku nagłej zmiany planów, spowodowanej wcześniejszym atakiem Colby'ego Corino na Sala Rinauro, jeden z mistrzów NWA World Tag Team, Aaron Stevens wystąpił w niezapowiadanym pojedynku 6 Man Tag Team z Mimsem oraz Captainem Yumą. Ich przeciwnikami byli tag team partner Stevensa i drugi posiadacz tytułu NWA World Tag Team - Kratos oraz Luke Hawx i PJ Hawx. Walka zakończyła się bez rozstrzygnięcia po ataku pretendentów do tytułów drużynowych, La Rebellion (Bestia 666 & Mecha Wolf).

W pojedynku o zwakowany pas NWA National Chris Adonis zmierzy się w przyszłym tygodniu z JTG. Kolejnym segmentem była konfrontacja obu zawodników na mikrofonie. Swojego wsparcia dla JTG udzielił jego niedawny rywal na PPV, Fred Rosser, wyrównując szanse, gdyż Chris Adonis ma wsparcie swojej grupy Strictly Business.

W main evencie Melina zmierzyła się z Kylie Rae. Kylie pokonała Melinę, pinując ja po wykonaniu superkicka.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jakoś nie mogę przekonać się do końca do obecnego NWA, choć na yt ich śledziłem. Dobrze, że są kolejną alternatywą, choć podobnych federacji teraz nie brakuje. Wraca z tego co czytałem PWG, jest nieśmiertelny Impact, ROH czy nawet NJPW Strong. Trochę tego jest a czasu mało :P

napisane przez MattDevitto w dniu : 30-06-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy