Mickie James o swoich potencjalnych rywalkach w NWA, wydarzenia z NWA Powerrr 34

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Mickie James na przestrzeni ostatniego tygodnia była gościem kilku podcastów traktujących o tematyce wrestlingowej. Związana obecnie z NWA weteranka zdradziła, z kim chciałaby się zmierzyć w ringu NWA, gdyby była taka możliwość. Wśród wymienionych nazwisk znalazły się między innymi Serena Deeb (o której zresztą Mickie również w jednym z podcastów wypowiedziała się w samych superlatywach), mistrzyni kobiet AEW Britt Baker, posiadaczka tytułu kobiet NWA Kamile, mistrzyni kobiet Impact Deonna Purrazzo, a także Kiera Hogan czy Thunder Rosa. James zdradziła także, że jednym z jej marzeń przed zakończeniem kariery byłoby zawalczyć w Japonii, gdyż, poza WWE, nigdy takiej możliwości nie miała.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odcinek NWA Powerrr rozpoczął się pojedynkiem o tytuł, do którego miało dojść w poprzednim tygodniu. Zwycięzca walki o pretendenta - Saul Rinauro - w końcu zmierzył się o tytuł NWA World Television z posiadaczem tego tytułu - The Pope'em z tradycyjnym dla tego tytułu limitem czasowym 6 minut i 5 sekund (nawiązanie do czasu rozpoczęcia starych gal NWA w latach 80. i obecnie gali Powerrr - 6:05 pm). Rinauro nadal odczuwał skutki ataku Colby'ego Corino z zeszłego tygodnia. The Pope pokonał Saula i obronił tytuł NWA World Television. Po walce pojawili się Tyrus z Austinem Idolem. Po przerwie Austin Idol i Tyrus wygłosili promo na temat Pope'a, zarzekając, że Pope nie da rady dotrzeć do magicznej liczby 7 obron tytułu, gdyż wcześniej zatrzyma go Tyrus. Wspomniane siedem obron tytułu to zasada Lucky 7 - jeśli posiadacz tytułu NWA World Television obroni tytuł 7 razy z rzędu, ma okazję zawalczyć o tytuł NWA World Heavyweight.

Początkowo The Champions Series miało rozpocząć się 13 lipca. Według zapowiedzi wyemitowanej w trakcie Powerrr, rozpoczęcie tego przedsięwzięcia przełożono na 27 lipca.

Następny odbył się Tag Team Match kobiet. Serena Deeb i Kylie Rae pokonali Skye Blue i Thunder Rosę przez submission, który Rae wykonała na Blue.

W 6 Man Tag Team Matchu opartym o NWA Lucha Rules (bez tradycyjnych tagów; wystarczy opuścić ring, by tag team partner mógł do niego wejść) Luke i PJ Hawx oraz El Rudo zmierzyli się z La Rebellion (Bestia 666 & Mecha Wolf) oraz tajemniczym partnerem, którym okazał się być... Homicide. Przy stole komentatorskim całej akcji przyglądał się jeden z posiadaczy tytułów NWA Tag Team - Aron Stevens. Pojedynek wygrali pretendenci do tytułów drużynowych La Rebellion i Homicide.

W walce wieczoru doszło do pojedynku mającego wyłonić nowego mistrza NWA National. Chris Adonis spotkał się w ringu z JTG, a za stołem komentatorskim gościnnie zasiadł były NWA National Champion Trevor Murdoch. Chris Adonis ponownie został mistrzem NWA National po tym, jak Fred Rosser wyszedł i zażądał od sędziego zakończenia pojedynku, gdy Adonis trzymał odpływającego JTG w Masterlocku. Fred wyznał przy stole komentatorskim, że musiał to zrobić dla swojego przyjaciela. W tym momencie członkowie Strictly Business posiadają już trzy tytuły singlowe NWA - Nick Aldis jako NWA World Heavyweight Champion, Kamille jako NWA Women's Champion i właśnie Adonis jako nowy posiadacz tytułu NWA National.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy